Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Хороші судинні хірурги Одеси відгуки (Хороші судинні хірурги Одеси відгуки)
Хороші судинні хірурги Одеси відгуки
Zhanna072 Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 209
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороші судинні хірурги Одеси відгуки


Привіт форумчани, звертаюся до Вас по допомогу, потрібен фахівець судинний хірург. Цікавлять рекомендовані лікарі, які вирішать проблему атеросклерозу, що починається. Підкажіть контактні дані грамотного лікаря, використовуючи свій досвід або досвід своїх близьких.
 
25Tatyana Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
Я рекомендую Чайку М.А. і Залевського Д.М., ці фахівці перевірені на особистому досвіді, і я в них упевнена.
 
55Charlie Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Михайло Олександрович Чайка надав мені колосальну підтримку. Операція пройшла на високому рівні. Я рада, що потрапила до нього і вам раджу!
 
5Мила5 Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Доктор Чайка професійний, приємний і товариський. Він дуже грамотно визначив мою проблему, потім призначив повноцінне лікування - це і компресія, і препарати. Дуже рада, що випадково потрапила на лікування саме до нього!
 
7Popova6 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
У жовтні доктор Залевський провів мені тиреоїдектомію. Ускладнень після операції не було, шов акуратний. Лікар дуже компетентний, уважний, все пояснить, допоможе. Можу сміливо рекомендувати!
 
1Jonny Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Дмитра Михайловича за рекомендацією знайомих, які мають ту саму проблему з венами, що й я. Дуже уважний і грамотний лікар! Доступно все пояснює, відповідає на всі запитання, дає грамотні рекомендації. Робила склерозування вен на ногах, бажаного ефекту досягнуто на 100%! Рекомендую всім, хто страждає на варикозне розширення вен.
 
ЗлатаЗ Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Михайло Олександрович - лікар від Бога! Я залишився задоволеним, що потрапив саме до нього. Операція пройшла чудово!
 
Віталіна Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Дмитро Михайлович Залевський - прекрасний професіонал своєї справи. Він не тільки позбавив мене трофічної виразки, а й пояснив, як треба правильно жити з варикозом. Я ще не раз приїду на прийом саме до нього. Раджу всім.
 
Настасья Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
Здрастуйте! Можна написати, де приймають ці фахівці?
 
Флоріана Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Так звісно, тримайте Чайка Михайло Олександрович, 10 лікарня Малиновського 61а, телефон 0976447223.
 
QuinnAnna Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 156
Репутація: 0
Статус: Offline
Дмитро Залевський приймає у другому відділенні Медіна на Пастера 9, зідзвонитися можете за телефоном - 0971039911
 
9Жанна9 Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую всім за поради!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Хороші судинні хірурги Одеси відгуки (Хороші судинні хірурги Одеси відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: