Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Де знайти нейропсихолога Одеса (Де знайти нейропсихолога Одеса)
Де знайти нейропсихолога Одеса
Мирка12 Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 214
Репутація: 0
Статус: Offline
Де знайти нейропсихолога Одеса


Вітаю вас! У сім'ї сина виникла непередбачувана життєва позиція. Потрібні рекомендації кваліфікованого нейропсихолога, порекомендуйте будь ласка.
 
сабінянка Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені також цікаво почути про такого фахівця, бо проходила курс у багатьох, але результату не змогла домогтися.
 
Архідея Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Цікаво з'ясувати про мозкоподібного фахівця, який нарешті з'явився у нас у місті. У випадку, якщо порекомендуєте, обов'язково звернуся.
 
Викусся Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
А я знайшла таких фахівців - це Гончарова Тетяна та Козлов Ян. Чудові професіонали своєї справи, рекомендую до них звернутися, вони справді сприяють у врегулюванні нерозв'язних проблем.
 
Мартаа Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Репутація: 0
Статус: Offline
Я рекомендую Яна Леонідовича як досвідченого та емпатичного психолога усім, хто шукає підтримку, розуміння та допомогу у своєму особистісному та емоційному розвитку. Його професіоналізм і теплота зроблять ваші сеанси ефективними і значущими.
 
Уся Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Нейропсихолог Гончарова, як фахівець дуже компетентна й уважна. На сеансі не поспішала з оцінками і порадами, ретельно розбиралася в ситуації. Я відвідала дві консультації і щоразу йду з відчуттям, що отримала набагато більше, ніж очікувала. Зі своєю проблемою я була вже у кількох фахівців, але тільки Тетяна Сергіївна змогла провести більш глибокий аналіз і запропонувала інноваційну методику роботи.
 
Яка Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович Козлов - видатний психолог, і я з великим задоволенням ділюся своїм позитивним відгуком про нього. Я мав задоволення працювати з Яном Козловим протягом останнього року, і його професіоналізм, емпатія та неабиякі навички допомогли мені подолати безліч складнощів і знайти нові ресурси для особистого зростання.
 
Сапфіра Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім раджу, психолог дуже хороший і компетентний у своїй галузі. Тетяна Сергіївна уважно вислухала, дала слушні рекомендації та поради щодо деталей і глибини моєї проблеми.
 
Анюта Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 215
Репутація: 0
Статус: Offline
Зустрічі з Яном Леонідовичем завжди були комфортними та безпечним простором, де я почувався вислуханим і зрозумілим. Він виявляє глибоке розуміння людської природи та здатен створити підтримуючу атмосферу, яка дає змогу щиро та відкрито обговорювати найскладніші та найособистіші теми. Він чудово володіє різними техніками та підходами до психотерапії, і завжди адаптує свої методи до моїх індивідуальних потреб.
 
Гіта Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Я у Тетяни Гончарової була кілька разів, уважна психологиня, яка взаємодіє, а не просто слухає. Мені є, з ким порівняти, ми ще працюємо, але вже видно прогрес.
 
Інеса Повідомлення # 11
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 194
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу записатися до Гончарової Т.С., можете вказати її контактну інформацію, також залиште контакти Козлова Яна.
 
Зірка Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович веде прийом у клініці "Лікаріум", зв'язатися з нею можете за особистим телефоном - 093 5727387.
 
Люція Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Під час війни Тетяна Сергіївна виїхала за кордон, консультує онлайн через телеграм, вайбер, ватсап - 0987000260.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Де знайти нейропсихолога Одеса (Де знайти нейропсихолога Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: