Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Найкращий кінезітерапевт Одеса (Найкращий кінезітерапевт Одеса)
Найкращий кінезітерапевт Одеса
Клава20 Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий кінезітерапевт Одеса

Здрастуйте! Німіють кисті рук і ступні ніг уві сні. Голковколювання і масаж практично не допомогли. Хочу спробувати пройти курс кінезітерапії. Порадьте хорошого фахівця в нашому місті! Заздалегідь вдячна!
 
Зінуля Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую найкращого кінезіолога Одеси - Забранського Владислава Володимировича. Він бере не всіх на лікування, але спробуйте, дуже рекомендую!
 
неля Повідомлення # 3
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталася до Владислава Володимировича з сильним болем у грудях, раніше проходила лікування у Семашка і Петровського, результату не спостерігалося. Владислав Володимирович зрозумів причину болю, яка насправді виходила від спини, і провів необхідний курс лікування. Він виявляв увагу під час усього лікування і тільки завдяки його знанням і золотим рукам зник біль.
 
Dann265 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
З юності намучилася зі спиною. Було пройдено все. Ні лікувальна фізкультура, ні курси масажу не дали такого ефекту, як кінозіотерапія, проведена Забранським Владиславом Володимировичем. Справжній майстер своєї справи.
 
Іполіта Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Коли я тільки звернувся до нього, було в мене багато болячок, я мало рухався і настрій від цього був поганим. Добре, що Владислав Володимирович виявився таким професійним і чуйним лікарем, зміг точно визначити проблему, а потім і вирішив її висококваліфікованими призначеннями. Курс пройшов ефективно, що я тепер усім своїм знайомим раджу записуватися на прийом до такого досвідченого кінезіолога.
 
Ліліана Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Після невдало виконаних вправ на хребті в центрі Бубновського, з'явилися неприємні відчуття.  Владислав Володимирович визначив, використовуючи спеціальні методики, першопричини пошкоджень м'язів. Використовуючи напрацювання і знання в галузі кінезіології відновив тонус і функції непрацюючих м'язів.
 
Есфір Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Використовуючи методи кінезіології Владислав Володимирович відновив мені хребет. У результаті лікування повністю відновилася рухливість і зникли неприємні відчуття в ділянці попереку, покращився загальний стан організму.
 
Леоніла Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть вартість прийому у Владислава Забранського?
 
Зінуля Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Вартість прийому 600 грн.
 
Mila26 Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 137
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете дати телефон Владислава Володимировича?
 
неля Повідомлення # 11
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792 - Владислав Володимирович.
 
Елен Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудові фахові знання, які намагається вдосконалювати та застосувати для лікування пацієнта. Дуже раджу відвідати цього лікаря!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Найкращий кінезітерапевт Одеса (Найкращий кінезітерапевт Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: