Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Овідіопольський район (Гінеколог Овідіопольський район)
Гінеколог Овідіопольський район
Таїсія Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Гінеколог Овідіопольський район


Підкажіть, будь ласка, хорошого гінеколога в Одесі. Хочу записатися на огляд і обстежитися перед вагітністю. Тільки розумного, щоб без зайвих діагнозів, бажано в Малиновському районі.
 
Бека Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Ось у Центрі є хороша, обізнана лікарка, яка добре знається на гінекології, - це Лихачова Лариса Євгенівна, також тямуща гінекологиня Міщенко О.О.
 
Хриса Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Спостерігаюся у Лариси Євгенівни. Дуже професійний лікар, чуйний і розуміючий. Проблеми, з якими я зверталася, завжди повністю вирішувала. Ніколи не призначала зайвого, непотрібного обстеження, ліків. Усе по темі. Зараз я живу в Подільську, але такого лікаря так і не знайшла. Приїжджаю в Одесу до неї, коли потрібна її допомога.
 
Nino0o Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже давно шукала "свого" лікаря. Лариса Євгенівна дуже досконально і ретельно розпитала мене про всі мої проблеми і скарги, відповіла на всі мої запитання, абсолютно безболісно взяла необхідні аналізи і склала план наших дій. Усе, що мені було потрібно, я почула й отримала. Рекомендую!
 
Чара Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми з чоловіком дуже довго намагалися завагітніти. Після довгих ходінь і витрат величезних грошей, нам Кожухар А.В. винесла діагноз "безплідний шлюб". Сліз було море...  Нам порадили звернутися до доктора Лихачової. І ви не повірите, але після першого ж відвідування цієї світлої лікарки, у нас все вийшло! Дівчата і жінки, йдіть тільки до Лариси Євгенівни! Ви жодного разу не пошкодуєте про свій вибір. Я свій вибір зробила і дуже щаслива!
 
Mmiillaannaa Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Прийшла до Лариси Євгенівни за рекомендацією родички.  Шкодую, що не знала її раніше. Від мене до неї прийшли 3 моїх знайомих, і всі залишилися задоволені та незмінні до цього чудового професіонала.
 
Мура Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Лихачова Лариса - це дуже грамотний із широким спектром знань фахівець, що крокує в ногу з часом. Якщо вам потрібен класний лікар і ви хочете бути здоровими, щоб вас не просто слухали, а чули - це до неї!
 
Hloya58 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже важливо для кожної жінки знайти досвідченого гінеколога. Ольга Опанасівна Міщенко саме такий лікар. Повністю вникає в проблему, зрозуміло відповідає на всі запитання, що цікавлять. Такому лікарю не страшно довірити своє здоров'я. Професіонал своєї справи. Рада, що потрапила до Ольги Опанасівни.
 
Таїра Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Можна дізнатися вартість прийому і де приймає Лариса Лихачова, а також номер телефону?
 
Хриса Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Вартість прийому у Лариси Євгенівни 600 грн, приймає вона в клініці "Лікаріум" на Французькому бульварі 60. Зв'язатися можна за номером телефону -0634975942.
 
tsurkanalla Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна записатися до Ольги Опанасівни?
 
Hloya58 Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88 - запис до Ольги Опанасівни.
 
Леся1998 Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга Опанасівна Міщенко - прекрасний фахівець. Потрапила за рекомендацією - довго мучили болі. Ольга Опанасівна поставила точний діагноз і адекватне лікування, і болі, які мучили роками, пішли. Спасибі! Рекомендую цього фахівця.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Овідіопольський район (Гінеколог Овідіопольський район)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: