Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Грамотний мануальщик Одеса (Грамотний мануальщик Одеса)
Грамотний мануальщик Одеса
Мирка12 Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 214
Репутація: 0
Статус: Offline
Грамотний мануальщик Одеса


Всіх вітаю! Ми хочемо знайти професійного мануальника. Хто проходив лікування і вам поправили здоров'я, порадьте. Цікавить досвідчений лікар у цій спеціалізації. Якщо в курсі порадьте.
 
Dora21 Повідомлення # 2
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені дуже цікаво дізнатися про такого фахівця, бо відвідувала багатьох, але результату не було.
 
Ава Повідомлення # 3
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 238
Репутація: 0
Статус: Offline
Цікаво дізнатися про досвідченого фахівця, який нарешті з'явився у нас в Одесі. За умови, якщо порадите, обов'язково звернуся.
 
Листик Повідомлення # 4
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 174
Репутація: 0
Статус: Offline
А я виявила такого фахівця, але він лікує тільки дорослих пацієнтів - це Забранський Владислав Володимирович. Чудовий майстер своєї справи, рекомендую до нього звернутися, він справді сприяє у вирішенні проблем зі здоров'ям.
 
Ждана Повідомлення # 5
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 156
Репутація: 0
Статус: Offline
Так лікувалася, Владислав Володимирович гідний фахівець, допоміг з лордозом. Дуже йому вдячна і дуже його рекомендую!
 
Розочка Повідомлення # 6
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 254
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене остеохондроз усіх відділів хребта. Ходжу до Владислава Володимировича вже кілька років. Завжди все дуже подобається. Дуже ретельно виконує свою роботу. І найголовніше - є позитивний ефект!
 
криска Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Керуючись індивідуальним досвідом, можу написати, що В.В. Забранський на мій погляд найкращий фахівець у цій спеціалізації. Забранський на мій погляд найкращий фахівець у цій спеціалізації.
 
Вичка Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, ви точно описали Владислав Забранський незрівнянний лікар, який нам допоміг вирішити проблему з грижею шийного відділу.
 
Дама Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Прийшов до лікаря забранського з невеликою проблемою, отримав детальну консультацію, мені добре вправили всі недоліки по спині та шиї. Можу сміливо рекомендувати, до цього ходив до фахівця, окрім того, як викачувати гроші, нічого не робили, тут же все ідеально і по справі.
 
Люся45 Повідомлення # 10
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар! Володіє не тільки знаннями, досвідом, а й інтуїцією. Відчуває біль пацієнта, як свій.
 
Павла Повідомлення # 11
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 192
Репутація: 0
Статус: Offline
Одесити! Хочу потрапити до Забранського Владислава, можете вказати його дані.
 
Огнеса Повідомлення # 12
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 161
Репутація: 0
Статус: Offline
Беріть інформацію - Владислав Володимирович Забранський веде прийом за адресою Б. Хмельницького 49, особисті телефони 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792.
 
Регіна Повідомлення # 13
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу засвідчити, що Забранський Владислав Володимирович найрозумніший лікар в Одесі.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Грамотний мануальщик Одеса (Грамотний мануальщик Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: