Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Сеанси гіпнозу в Одесі відгуки (Сеанси гіпнозу в Одесі відгуки)
Сеанси гіпнозу в Одесі відгуки
СофіяС Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Сеанси гіпнозу в Одесі відгуки


Мені цікаво спробувати сеанси гіпнозу з метою релаксації та саморозвитку. Якщо хтось із вас уже мав досвід, підкажіть, будь ласка, до якого фахівця варто звернутися?
 
Arabella Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Не можу сказати, що у мене був хороший досвід пошуку фахівця з гіпнозу в Одесі. Фахівці, з якими я спілкувався, не змогли виправдати моїх очікувань.
 
Настасья Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
Чесно кажучи, був шокований відсутністю професіоналізму у більшості гіпнологів в Одесі. Дуже багато хто виглядав як самоучки.
 
Вілена Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Після довгих розчарувань, нарешті я знайшов того, хто здатний допомогти мені з моїми проблемами - Козлов Ян Леонідович. Його терапія гіпнозом стала поворотним моментом у моєму житті.
 
Ruslan78 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Особисто для мене Козлов став справжнім наставником. Його сесії гіпнозу не просто усувають проблеми - вони допомагають мені рости і розвиватися як особистості.
 
Сухоруков Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Після кожної зустрічі з Яном Леонідовичем я відчуваю, що стаю ближче до своїх цілей. Його гіпнотичні методи - це як інструмент для досягнення успіху.
 
Альбіна125 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Козлов здатний відвести тебе в глибини твого розуму, де приховані відповіді на багато запитань. Він знаходить ключі до найскладніших пазлів у нашому житті.
 
Крючков Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Я йшов на сесії до Козлова з надією на зміни, але отримав набагато більше - він подарував мені нове життя. Він не просто гіпнотерапевт, він чарівник!
 
Zolotareva Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
З Козловим я опанував мистецтво глибокої релаксації та самовідкриття. Кожна сесія - це як подорож у незвідані куточки своєї душі.
 
Горислава Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Козлов Ян Леонідович - це не просто фахівець, це наставник, який проводить тебе крізь темні куточки твоєї психіки до світла і гармонії.
 
Федір Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Напишіть, будь ласка, координати Яна Козлова.
 
Крючков Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Козлов Ян працює в клініці Лікаріум, записатися на прийом можете за телефоном - 093 5727387.
 
Smirnoff Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович Козлов - справжній чарівник гіпнозу! Завдяки його неймовірним здібностям, я знайшла в собі сили впоратися з давніми страхами.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Сеанси гіпнозу в Одесі відгуки (Сеанси гіпнозу в Одесі відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: