Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Одеса Черемушки (Гінеколог Одеса Черемушки)
Гінеколог Одеса Черемушки
Регіна Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Гінеколог Одеса Черемушки


Потрібна консультація грамотного гінеколога, бажано на Черемушках. Порадьте до кого краще звернутися?
 
Іветта Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Я б порадила звернутися до Лихачової Лариси Євгенівни, кваліфікований і обізнаний гінеколог, який багатьом допоміг.
 
Стася Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Міщенко Ольга Опанасівна - грамотний лікар, який допоможе з плануванням дитини і з жіночим здоров'ям. Не бачила ще жодного гінеколога, який би так підходив до лікування. Спочатку повне обстеження + аналізи, а потім уже лікування. Говорить тільки по суті, все коротко і зрозуміло, на всі запитання відповідає чітко. Загалом - ідеальний лікар.
 
Ялина Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Під її чуйним наглядом із діагнозом "звичне невиношування" я народила здорового сина. Крім того, Лариса Євгенівна допомогла швидко відновитися після пологів, призначила грамотне лікування. Усім рекомендую Лихачову Л. Є., як грамотного фахівця і майстра своєї справи.
 
Луїза Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Раджу всім хто хоче виносити здорову дитину звертатися до Міщенко О.О. Я спочатку спостерігалася у Морозової О.В. Під її наглядом, у мене на 20 тижні стався викидень, що стало трагедією для мене.
 
ЛейлаКо Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна - це унікальна людина і неймовірний професіонал. Є її пацієнтом, тому жодних проблем, зокрема вагітність і пологи як за підручником. Рекомендую!
 
Дея Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар Лариса Євгенівна! Завжди привітна, чуйна, тактовна, а найважливіше, професіонал своєї справи! Той випадок, коли до лікаря приходиш з посмішкою і знаєш, що всі твої проблеми можна вирішити.
 
Аврелія Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже грамотний і уважний фахівець Міщенко Ольга! Своє здоров'я довіряю тільки їй. Незважаючи на кількість пацієнтів, пам'ятає всіх, і не потрібно пояснювати, хто ти і навіщо прийшла. Просто лікарка від Бога. Рекомендую.
 
Аніса Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 124
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна записатися на прийом?
 
Стася Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Телефонуйте за номерами: 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Еда Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 149
Репутація: 0
Статус: Offline
Скільки коштує прийом?
 
Іветта Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Прийом коштує 600 грн.
 
Зефір Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар! Довіряю тільки Ларисі Євгенівні! Усіх знайомих привела, всі задоволені! Усім раджу!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Одеса Черемушки (Гінеколог Одеса Черемушки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: