Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » ЛОР Одеса ціни (ЛОР Одеса ціни)
ЛОР Одеса ціни
Євдоха Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
ЛОР Одеса ціни


Дівчата підкажіть, будь ласка, розумного ЛОРа в Одесі для дорослого. Дуже нехороші симптоми, потрібна термінова консультація грамотного фахівця.
 
Amira Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені теж хочеться дізнатися про такого лікаря, а то у нас у поліклініці, такий ЛОР, що не дай бог до нього потрапити.....
 
PchelkaMaya Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, зараз дуже багато некваліфікованих лікарів, краще йти за рекомендацією або за порадою знайомих.
 
Гавриїла Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 202
Репутація: 0
Статус: Offline
Я знаю таких лікарів, зверталася неодноразово і завжди отримувала кваліфіковану допомогу та відмінне лікування - це Гурська Тамара Валеріївна, якщо потрібна допомога ЛОРа раджу тільки її.
 
Caroline Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Я лікувалася у Гурської Тамари Валеріївни. Чудовий лікар! Дуже уважна, грамотна, доброзичлива. Любить і знає свою справу, справжній професіонал у своїй галузі.
 
Картер Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікаркою Гурською цілком і повністю задоволена. Давно не зустрічала такого кваліфікованого фахівця. Одного разу довелося потрапити до неї на прийом. Була приємно вражена її кваліфікацією. Усе просто супер! Компетентна лікарка! Рекомендую!
 
Павлина Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Хотілося б порекомендувати Гурську Тамару Валеріївну! Неймовірно грамотна людина у своїй справі! Вона завжди готова прийняти, вислухати і допомогти! Я дуже вдячна, що життя познайомило мене з таким професіоналом своєї справи!
 
Zhorikk Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Кваліфікованого лікаря видно з перших хвилин прийому. Неодноразово зверталася до Гурської Тамари Валеріївни по допомогу, і вона завжди допомагала позбутися проблем зі здоров'ям, що виникли. Настійно раджу її відвідати.
 
JojiM Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Знаю цього лікаря тільки з хорошого боку. Я, моя сім'я, знайомі - всі лікуємося у Гурської Т.В. Чудовий лікар.
 
Karim Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Примудрився я якось серед літа захворіти, та так знатно, що ледве розмовляв. Лише завдяки Тамарі Валеріївні мені вдалося вибратися і голос нарешті повернувся. Тепер якщо проблеми стосуються отоларингології, то я біжу відразу до Гурської, вона заслужила мою довіру і вам раджу.
 
Noah2 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Здрастуйте, можете залишити контакти цього лікаря?
 
JojiM Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Тамара Валеріївна працює в клініці Лікаріум на Генуезькій 1/2, контакти клініки - +38 (048) 230-90-02, +38 (096) 388-18-99, +38 (095) 751-31-63, +38 (093) 542-94-87.
 
Павлина Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя боротьба з хронічним болем у горлі закінчилася після візиту до ЛОРа Тамари Гурської. Вона встановила правильний діагноз і призначила ефективне лікування. Дуже задоволений результатом!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » ЛОР Одеса ціни (ЛОР Одеса ціни)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: