Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Найкращий підлітковий психолог Одеси відгуки (Найкращий підлітковий психолог Одеси відгуки)
Найкращий підлітковий психолог Одеси відгуки
Кларисса Повідомлення # 1
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий підлітковий психолог Одеси відгуки


Здрастуйте! Збуджує інтерес, які підліткові психологи в нас в Одесі найкращі з найкращих? Хочеться знати вашу думку про таких лікарів.
 
КазаковаМіра Повідомлення # 2
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 403
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікувалася у багатьох, але не вийшло знайти правильного лікаря. У разі, якщо ви володієте інформацією про такого фахівця, який вам допоміг, порекомендуйте.
 
ХристинаМалих Повідомлення # 3
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 401
Репутація: 0
Статус: Offline
Корисно дізнатися, які медики по-справжньому найдостойніші, а то я вже давно в пошуку і мої оцінки не втішні.
 
Светозара Повідомлення # 4
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 332
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу висловити незгоду з вищеназваним учасником, лікувалася, у нас є такі лікарі, які на сто відсотків найкваліфікованіші в цій сфері, і я можу їх порекомендувати, це - психологиня для підлітків Фендюра Марія Олегівна та дитячий фахівець Гончарова Тетяна Сергіївна.
 
Калиночка Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна вправно знайшла підхід до дитини і створила безпечне середовище, в якому моя дитина могла відкритися і висловити свої почуття. Я дуже вдячний їй за її цінну роботу і рекомендую всім батькам, які шукають компетентну допомогу для своїх дітей.
 
Муля Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний підлітковий психолог Марія Олегівна Фендюра: у дочки був дуже хороший результат після її роботи. Звернулася до неї з проблемою поведінки в школі. Рекомендую, фахівець нам допоміг!
 
Бєляєва Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталися до цього фахівця з чоловіком, коли в доньки був перехідний вік. Обстановка вдома загострювалася з кожним днем, були непорозуміння і сварки. Завдяки Марії Олегівні ми з донькою знову добре ладнаємо, стали частіше проводити час разом.
 
kretto Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідували Марію Олегівну Фендюру, як психолога для підлітків. Отримали позитивні результати. Спеціаліст розібрався із ситуацією. Марія Олегівна - фахівець, який дуже вникає. Довіра дитини 100%.
 
Каркуша Повідомлення # 9
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Вельмишановні панове, зацікавили ці лікарі, можете надати інформацію.
 
Апрелія Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Передаю вам дані - психолог Фендюра працює в клініці "Лікаріум", телефон для запису - 0635360647.
 
Гавриїла Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 202
Репутація: 0
Статус: Offline
Під час війни Тетяна Сергіївна виїхала за кордон, консультує онлайн через телеграм, вайбер, вотсап - 0987000260.
 
Філіпа Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Справді написали, що Фендюра Марія і Гончарова Тетяна - розумні фахівці в Одесі, знаю на власному досвіді. У цій спеціалізації, крім них, більше немає до кого звернутися.
 
Аполлінарія Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Вдячна за ваші рекомендації!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Найкращий підлітковий психолог Одеси відгуки (Найкращий підлітковий психолог Одеси відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: