Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Хороший психотерапевт Одеса (Хороший психотерапевт Одеса)
Хороший психотерапевт Одеса
Гіта Повідомлення # 1
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший психотерапевт Одеса


Мою сестру почали переслідувати суїцидальні думки. Порадьте, до якого психотерапевта мені краще звернутися?
 
Василина Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені допомогла вирішити мої проблеми Гончарова Тетяна Сергіївна. Рекомендую її!
 
Анюта Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 215
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна чудовий фахівець, який завжди вислухає і зрозуміє! Дуже приємна у спілкуванні та з турботою ставиться до пацієнтів. Рекомендую!
 
Циля Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 124
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені хочеться порекомендувати Козлова Яна Леонідовича. Він - справжній професіонал, який проявляє щирий інтерес і турботу про своїх клієнтів. Я рекомендую його всім, хто шукає допомоги в психологічному розвитку, розв'язанні проблем або подоланні труднощів у житті. Його експертиза та вміння створити відповідне середовище для роботи роблять його одним із найкращих психологів, з якими я коли-небудь мав справу. Я глибоко вдячний Яну Леонідовичу за її внесок у моє благополуччя і рекомендую його всім, хто шукає підтримки в галузі психології.
 
Ірида Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 157
Репутація: 0
Статус: Offline
Не перший рік звертаюся по допомогу до Яна Леонідовича. Дуже грамотний фахівець. Людина знає свою справу і робить її з душею. Дуже чуйний, уважний і психічно сильний, що є безумовно дуже важливими якостями для психотерапевта!
 
Дульсінея Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Гончарова дуже допомогла мені у важкий для мене час і продовжує допомагати донині. Не раз посилав до неї знайомих і родичів, усі залишилися дуже задоволені. Якщо хочете отримати допомогу - не замислюючись, ідіть до неї!
 
Данна Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, як записатися до Тетяни Сергіївни?
 
Анюта Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 215
Репутація: 0
Статус: Offline
Під час війни Тетяна Сергіївна виїхала за кордон, консультує онлайн через телеграм, вайбер, ватсап - 0987000260.
 
Дама Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Напишіть контактні дані психолога Козлова?
 
Ірида Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 157
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Козлов працює в клініці "Лікаріум", з ним можна зв'язатися за телефоном 093 5727387 для запису на прийом.
 
Ася5 Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 130
Репутація: 0
Статус: Offline
Якісна допомога. Уважне ставлення. Приємна атмосфера. Зручний час для запису. Рекомендую!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Хороший психотерапевт Одеса (Хороший психотерапевт Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: