Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Урологи хірурги Одеса (Урологи хірурги Одеса)
Урологи хірурги Одеса
Іванка66 Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Урологи хірурги Одеса


Доброго дня всім, пишу в пошук консультації. Порадьте мені хорошого уролога. Треба контакти і дані хорошого фахівця.
 
Lilnas Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу порадити Колосова Олександра Миколайовича, який на сто відсотків найкращий у цій медичній класифікації і до кого можна приходити на прийом без ризиків за своє здоров'я.
 
Ruslan78 Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені дуже сподобалося ставлення Колосова О.М.. Я до цього був в іншого лікаря і він і поруч не стояв. Олександр Миколайович все розповів, що і як треба робити. Дуже зручно.  Призначив лікування, але вже видно, що воно ефективне.
 
Allright Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталася до Олександра Миколайовича з проблемами з нирками. Оглянув, проконсультував, призначив лікування. Усе швидко, чітко та коректно. Маю досвід відвідування інших урологів. Тому якщо обирати фахівця, то не замислюючись ідіть до Олександра Миколайовича!
 
Kover59 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар від бога! Діагностував проблему, яку довгий час не могли знайти інші урологи. Заспокоїв, обіцяв допомогти і допоміг! Пояснив усе, розповів план лікування. Призначене лікування допомогло в найближчі терміни. Проблема, яка заважала мені жити, за кілька місяців зникла.  На всі 100% задоволена кожним відвідуванням до лікаря Колосова і вам рекомендую!
 
Max_6 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Колосов один з найкращих лікарів, з якими я стикалася. Чудовий і людяний лікар, який знає свою справу! Перебуваючи під його наглядом, відчуваєш себе в надійних руках!
 
Ed1k Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Від прийому у лікаря Колосова у мене залишилися найпозитивніші враження і позитивні емоції. Тому що він ввічлива, коректна людина і грамотний фахівець.
 
Zakhar Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
З великою увагою поставився до проблеми! Провів обстеження. Пояснив, що до чого і чому! Призначив лікування і не залишив у важкій ситуації.
 
AnNna Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Залиште, будь ласка, номер телефону цього фахівця?
 
Darwin Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосов Олександр Миколайович, працює в 10 лікарні, Малиновського 61, телефон 0967424737
 
Collapse Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за те, що радите хороших спеціалістів! Допомогли!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Урологи хірурги Одеса (Урологи хірурги Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: