Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Невропатолог Одеса Ленселище (Невропатолог Одеса Ленселище)
Невропатолог Одеса Ленселище
Ella Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 177
Репутація: 0
Статус: Offline
Невропатолог Одеса Ленселище


Добрий день, я в пошуках грамотного невролога. Дайте рекомендації до професіоналів. Підкажіть контакти кращого лікаря виходячи з Вашого досвіду або відгуків близьких знайомих.
 
Daria19 Повідомлення # 2
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 200
Репутація: 0
Статус: Offline
У місті Одеса мені не вдалося знайти розумного фахівця. При варіанті городяни порадять сходжу.
 
ТаняКальченко Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Невролог Танєєв, до якого я звернувся, не тільки не зміг дати правильну діагностику, а й виявив повну відсутність уваги до моїх проблем. Я відчував, що моє здоров'я не було для нього пріоритетом. Шукати іншого невролога - найкраще рішення!
 
КсеніяЯ Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Невролог Калюжна - лікарка, яка вміє допомагати! Звернулася з шумом у вухах, вона змогла розібратися з цією проблемою. З його якостей відзначила б професіоналізм лікаря. Дуже сподобалося все: і ставлення лікаря, і ретельність обстеження, і супровід пацієнта під час терапії до одужання. Я шалено задоволена результатом!
 
ЮліяКруз Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя історія одужання завдяки Патрашці Катерині Вікторівні нагадує справжнє диво. Її методи і турботливий підхід допомогли мені впоратися з міжхребцевою грижею, яка сильно обмежувала моє життя.
 
Ка20 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, дійсно Калюжна Т. Е. Справжній професіонал своєї справи! Індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Побачивши мою проблему, призначила лікування. Після пройденої терапії стало легше, зменшився біль. Після її призначень стало нам набагато легше. Усі призначення були зроблені правильно і грамотно. Я шалено задоволена результатом!
 
Ясміна Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую Патрашці Катерині Вікторівні за те, що вона зробила неможливе можливим. Завдяки її допомозі я повернувся до активного життя без болю в голові та шиї.
 
Zhorzhina Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Натякніть, як приймають ці фахівці і де?
 
петра Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Невропатолог Калюжна Тетяна Євгенівна приймає в клініці Лікаріум, працює тільки з дорослими, телефон 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Білоусова Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Патрашку Катерина Вікторівна, 1-а поліклініка Болгарська 38, працює тільки з дорослими, телефон 0934815955.
 
ssofiaa Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую, за рекомендації, до найкращих фахівців в Одесі.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Невропатолог Одеса Ленселище (Невропатолог Одеса Ленселище)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: