Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Послуги уролога Одеса (Послуги уролога Одеса)
Послуги уролога Одеса
Нільс Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Послуги уролога Одеса


Добрий вечір! Дуже потрібен хороший уролог в Одесі. Будь ласка, допоможіть, я не місцевий. Знаю урологія в 10 лікарні на Малиновського, але до кого конкретно?
 
Орест Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Я лікувався в уролога Колосова О.М., залишився дуже задоволений і лікуванням, і ставленням. Можу рекомендувати як відмінного фахівця.
 
ІтанНовгородцев Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Справжній лікар, для якого клятва Гіппократа не порожня формальність. Видно, що Олександр Миколайович - професіонал у своїй професії. Прийшов до нього з приводу аденоми простати, з якою борюся кілька років. Скрупульозна й детальна оцінка стану пацієнта - причому нічого зайвого. Я вважаю, що зроблено все необхідне. За результатами аналізів скориговано діагноз і призначено лікування. Я задоволений. Дякую.
 
Sashhha Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний лікар! Професіонал своєї справи, доброзичливий, дуже контактний. Детально розповідає про діагноз і методи лікування. Не нав'язує зайвих лікарських препаратів. Швидко і точно встановлює діагноз.  Рекомендую! Лікуванням залишився задоволений.
 
Rabbitcute Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший лікар. Проходив лікування в Олександра Миколайовича. Знає свою справу! До цього я безрезультатно спостерігався в іншого лікаря в платній клініці. Колосов О. М. підійшов до лікування ґрунтовно і компетентно. Рекомендую!
 
Картер Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
З Олександром Миколайовичем знайомий багато років, спостерігаюся донині. Згоден із позитивними відгуками пацієнтів. Рекомендую.
 
Shwez Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікуюся в Олександра Миколайовича. До нього обійшов багато урологів і клінік з діагнозом "хронічний простатит, аденома", і всі вони купірували проблему лише на короткий час. Олександр Миколайович же відповідально підійшов до питання і домігся стійкої ремісії. Дуже уважна і ввічлива людина, справжній професіонал своєї справи, прекрасний лікар.
 
Кирюха Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар грамотний, завжди допоможе, підтримає, все пояснить доступно. Пацієнти його люблять і хвалять.
 
Власій Повідомлення # 9
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені довелося поміняти кілька урологів поки не потрапив до цього лікаря. І тільки він розібрався з моїми проблемами і вилікував. Це грамотний і кваліфікований фахівець і якщо можна так сказати - лікар від бога.
 
Горбунова Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
В Олександра Миколайовича проходив лікування мій чоловік і, якщо врахувати, що в результаті в нього вирішилися старі проблеми зі здоров'ям, то є всі підстави вважати Олександра Миколайовича професіоналом своєї справи. Хоч я і не все знаю, але ефект очевидний.
 
Карлл Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу порадити цього лікаря, бо він зацікавлений реально допомогти, плюс він не зупиняється на досягнутих знаннях, а поповнює їх і є більш ніж компетентним з питань своєї професії.
 
klim7 Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 168
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хорошої думки про лікаря-уролога Колосова О.М. Уважне ставлення до пацієнта, високий професійний рівень. Оцінюю якість обслуговування лікаря на "відмінно". Порадив би пацієнтам з урологічними захворюваннями звертатися саме до нього!
 
Цезар Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернувся до лікаря-уролога Колосова з приводу урологічного захворювання. Отримав вичерпні відповіді на поставлені мною запитання щодо захворювання, а також рекомендації щодо поведінкової терапії та застосування медичних препаратів. Уже через кілька днів після відвідування, користуючись рекомендаціями. Щоб ви не шукали, залишаю вам його контакти - Олександр Миколайович веде прийом у лікарні №10, його номер телефону - 0967424737.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Послуги уролога Одеса (Послуги уролога Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: