Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Міщенко Ольга Опанасівна відгуки (Гінеколог Міщенко Ольга Опанасівна відгуки)
Гінеколог Міщенко Ольга Опанасівна відгуки
ДарьяШ Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Гінеколог Міщенко Ольга Опанасівна відгуки


Мені радять звернутися до Міщенко Ольги Опанасівни. Кажуть, що вона чудовий гінеколог - ендокринолог. Є люди, які зверталися до цього лікаря?
 
ЕдаГ Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Я залишилася дуже задоволена результатом роботи Міщенко Ольги Опанасівни. Всі проблеми, які у мене були, лікар вирішила повністю. Відмінний фахівець. Дуже уважна і приємна людина. Я вам рекомендую звернутися до Міщенко Ольги Опанасівни.
 
АллаІ Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми з мамою ходили на прийом до Міщенко Ольги Опанасівни. Відмінний лікар. Вилікувала маму від сильних припливів і нервів, пов'язаних із клімаксом. Чудовий результат. З мамою моєю тепер повний порядок. Велике спасибі Ользі Опанасівні за допомогу.
 
ЛуїзаФ Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Правильно вам радять звернутися до Міщенко Ольги Опанасівни. Вона найкращий гінеколог-ендокринолог. Мене вилікувала від ендокринного безпліддя. Я готуюся скоро стати мамою. На обліку стою в Ольги Опанасівни. Прекрасний лікар і дуже хороша людина.
 
ІрмаХ Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Для мене найкращий гінеколог - ендокринолог це Міщенко Ольга Опанасівна. Змогла нормалізувати гормональний дисбаланс в організмі. Тепер у мене все в порядку. Усе прийшло в норму. Величезна подяка Міщенко Ользі Опанасівні за допомогу.
 
АллаД Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний гінеколог - ендокринолог Міщенко Ольга Опанасівна. Мене змогла вилікувати без операції. Вилікувала кісту на яєчнику, медикаментозним способом. Призначила перевірене і якісне лікування. Величезна подяка Ользі Опанасівні за допомогу.
 
НінаЕ Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Я залишилася дуже задоволена лікарем Міщенко Ольгою Опанасівною. Прекрасний фахівець. Дуже обізнана і хороша гінекологиня - ендокринологиня. Вилікувала мені ерозію шийки матки, досить швидко. Призначає все по справі, нічого зайвого. Дуже хороша лікарка. Рекомендую звертатися до Міщенко Ольги Опанасівни по допомогу.
 
МілаМ Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене були дуже важкі пологи. Розриви внутрішні та зовнішні. Я проходила курс лікування у Міщенко Ольги Опанасівни. Першокласний гінеколог. Підлікувала мене повністю. Тепер я почуваюся чудово. Відмінний фахівець, дуже приємна і позитивна людина. Рекомендую звертатися до Міщенко Ольги Опанасівни.
 
ОляП Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже обізнаний і грамотний гінеколог Міщенко Ольга Опанасівна. Знайшла причину мого безпліддя і вилікувала цю хворобу повністю. Тепер у мене все в повному порядку. Планую вагітність. Величезна подяка Ользі Опанасівні за допомогу.
 
ОленаВ Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Мою сестру вилікувала Міщенко Ольга Опанасівна. Найкращий гінеколог. Тепер із моєю сестрою повний порядок. Велике спасибі Міщенко Ользі Опанасівні за неоціненну допомогу. Я вам раджу звернутися до неї, вона вас вилікує.
 
ЛізаС Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже хочу мати дітей. Думаю мені зможе допомогти Міщенко Ольга Опанасівна. Дуже вас прошу написати, де саме приймає лікар. Заздалегідь велике спасибі за допомогу.
 
ДарьяШ Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім велике спасибі за відповіді. Звичайно дуже хочу піти на консультацію до Міщенко Ольги Опанасівни. Будь ласка напишіть мені, де працює лікарка і якщо є номер телефону. Чекаю.
 
АллаІ Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Гінеколог-ендокринолог Міщенко Ольга Опанасівна працює на Французькому бульварі 60 в клініці "Лікаріум", телефони - 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Міщенко Ольга Опанасівна відгуки (Гінеколог Міщенко Ольга Опанасівна відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: