Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Кардіологія » Послуги кардіолога Одеса (Послуги кардіолога Одеса)
Послуги кардіолога Одеса
МарьяКо Повідомлення # 1
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 161
Репутація: 0
Статус: Offline
Послуги кардіолога Одеса


Доброго дня, форумчани! Дуже потрібна консультація обізнаного, професійного лікаря-кардіолога. Потребую якісної консультації грамотного лікаря .Буду рада інформації.
 
Odesseya12 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Спробуйте звернутися в Лікаріум, ми теж довго шукали хорошого кардіолога, і знайшли його саме там. Лікар дуже тямущий, звати Павлов Сергій Володимирович, він досі працює в клініці, були в неї нещодавно, зверніться, думаю, вам сподобається.
 
KoltsunIrina Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Кілька місяців тому в батька почалися проблеми із серцем, відвідали кілька лікарів - особливого результату не було. Знайома порадила звернутися до лікаря Павлова, вона проходила в нього курс лікування і залишилася дуже задоволена отриманим результатом. На прийомі лікар був дуже уважним, провів необхідні дослідження, призначив лікування. Завдяки професіоналізму лікаря хвороба відступила.
 
Груша Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Сергій Павлов - приємний, дуже ввічливий і тактовний лікар. Швидко поставив діагноз і призначив лікування. Тепер я почуваюся набагато краще. Рекомендую!
 
Новгородцев Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую обов'язково! Проходив обстеження і лікування, все швидко й інформативно, лікар уважний і ввічливий, усе пояснює людською мовою.
 
Гликерія Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Коли багато лікарів мене тільки на операцію направляли, Павлов узявся і допоміг. Зараз почуваюся нормально, періодично консультуюся в нього.
 
Nickolas00 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Сергій Володимирович талановитий лікар-кардіолог високої кваліфікації. Якщо вже довіряти своє здоров'я, то таким фахівцям, як він.
 
Дженні Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Павлов амбітний і компетентний у кардіології фахівець. Спостерігаюся у нього не перший рік, він мої болячки вже знає краще за мене, задоволена лікуванням.
 
Lybava Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний лікар. Довго "носився" з гіпертонією по різних лікарях і клініках. І тільки Титова реально допомогла і "поставила" на ноги.
 
Elenochka8 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Сергій Володимирович Павлов - це найкращий лікар! Вирішив проблеми і в моїх батьків, і мої. Рекомендую з вдячністю!
 
Моніка Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Дивлюся хороші рекомендації, хочу проконсультуватися з цим лікарем, розкажіть як?
 
Груша Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Записатися на прийом можете за телефонами - 38 (048) 230-90-02, +38 (096) 388-18-99, +38 (095) 751-31-63, +38 (093) 542-94-87. Сергій Павлович працює на Генуезькій 1/2 у клініці Лікаріум.
 
Svet1 Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар допоміг поставити на ноги чоловіка, а ми вже зовсім зневірилися. Шалено вдячні! Рекомендую!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Кардіологія » Послуги кардіолога Одеса (Послуги кардіолога Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: