Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Найкращий прикладний кінезіолог Одеса
Флора Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий прикладний кінезіолог Одеса

Порекомендуйте хорошого фахівця в галузі прикладної кінезіології. Болить шия і плечі, від цього регулярні головні болі, хотілося б розібратися в причині. Була в остеопата, але щось не дуже допомогло.
 
Любомира Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Пройшла курс прикладної кінезіології у Забранського В.В. і одразу після кількох перших прийомів відчула результат, легкість, минув біль, стала рівно ходити, хоча сутулилася завжди, починаючи зі шкільної лави. Уважна, відповідальна і дуже приємна людина з позитивною енергією! Професіонал своєї справи!
 
Леоніла Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович - кваліфікований кінезіолог, до пацієнтів ставиться з великою увагою, завдяки своєму досвіду допомагає позбутися хвороб, дає рекомендації та поради. Усім раджу цього фахівця!
 
Майя1976 Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Після курсу кінезіологічного масажу відступив тягнучий біль у плечі. До цього лікувалася у Присяжної, але безрезультатно. Владислав Володимирович мені надав кваліфіковану допомогу.
 
Капітоліна Повідомлення # 5
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 180
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович - приємний, уважний лікар. З ним поспілкуєшся - і вже здорова! Заряджає енергією, позитивом. Дуже важливий момент - це індивідуальний підхід, коли техніка і ступінь впливу підбираються чітко під тебе.
 
Зіновія Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Він поставив мене на ноги. Прекрасний лікар. Ніхто не міг допомогти, раніше намагалася лікуватися в центрі доктора Бубновського і в Кірдогло зі "Шторму", а коли я звернулася до Забранського Владислава, я залишилася задоволеною і хочу рекомендувати його як чудового фахівця в галузі кінозіології. Усім, у кого болі хребта, суглобів - звертайтеся до Владислава Володимировича. Він вас поставить на ноги.
 
Капека Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович - професіонал з великої літери, уважно і відповідально підходить до проблеми, з якою звернувся пацієнт, цікавиться самопочуттям і проводить щоразу сеанс на високому рівні.
 
Грін Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Першокласний фахівець, грамотний, досвідчений, з індивідуальним підходом. Після першого ж сеансу стало ясно - тепер тільки до нього.
 
Аксаков Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав - справжній професіонал своєї справи! В Одесі йому немає рівних. Після курсу в нього минули головні болі.  Раніше була у Сагай, Грапчевої, Петровського, але такого ефекту не було. Рекомендую обов'язково записатися до цього фахівця.
 
Владилена Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна записатися до цього фахівця?
 
Капека Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792 - Владислав Володимирович
 
Флора Повідомлення # 12
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім вдячна за рекомендації! Дуже хороший фахівець - допоміг!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: