Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флеболог Одеса Київський район (Флеболог Одеса Київський район)
Флеболог Одеса Київський район
Андреа Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Флеболог Одеса Київський район

У мами вени на ногах вилізли, напевно вже операцію потрібно робити. Не знаємо куди звернутися, підкажіть будь ласка!
 
Волкова Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Вам потрібно звернутися до флеболога. В Одесі я знаю тільки двох хороших флебологів - це Залевський Дмитро Михайлович і Чайка Михайло Олександрович.
 
Арія Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Михайло Олександрович як фахівець заслуговує на величезну подяку і вдячність за свою сумлінну роботу. Справжній професіонал, розумний і талановитий. Я до нього зверталася з варикозом, і він зробив мої ніжки знову красивими.
 
Iren4 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
А я вдячна флебологу Залевському Дмитру Михайловичу за фахове виконання склеротерапії, яка проводилася в 3 етапи. Після кожного етапу помітне зникнення судинних сіточок, припинилася важкість і біль - ноги стали здоровими і красивими! Результатом задоволена.
 
5Мила5 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Прекрасний лікар Чайка! Це якраз той випадок, коли у людини не тільки професія, а й покликання. До образу найвищого професіонала ще додайте добрі очі, почуття гумору, небайдужість.
 
Ісидор1999 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Видаляла велику підшкірну вену в Михайла Олександровича. Нога набрякала, вена розширювалася, з'явилися вузли. Операцію зробив дуже добре. Нормальне кровопостачання відновилося, болю і набряків більше немає.
 
FillOlga Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
У грудні минулого року оперувалася в Залевського Д.М. з діагнозом варикоз + флебіт. Відмінний лікар, висококласний хірург. Людина, що дарує здоров'я.
 
Антонія Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар Михайло Олександрович Чайка, дуже уважний, хороший фахівець, грамотний у своїй роботі. Вдячна йому за зроблену ним операцію, стала відчувати легкість, зникли болі і судоми в ногах, які мучили кілька років.  Михайло Олександрович є прекрасним фахівцем, раджу всім звертатися тільки до нього, ви ніколи не пошкодуєте.
 
Anisya Повідомлення # 9
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Дмитро Михайлович чудовий професіонал і майстер своєї справи. Завдяки йому ніжка стала як нова, а такого ставлення до пацієнта я давно не зустрічала від наших лікарів.
 
Vasilina Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо вам не важко, залиште контакти лікарів?
 
Iren4 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
0971039911 - Залевський Дмитро Михайлович.
 
Арія Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
0976447223 - Михайло Олександрович Чайка

Будьте здорові та не хворійте.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флеболог Одеса Київський район (Флеболог Одеса Київський район)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: