Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Дієтолог Одеса ціни (Дієтолог Одеса ціни)
Дієтолог Одеса ціни
Vska25 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Дієтолог Одеса ціни


Здраствуйте, потрібен досвідчений дієтолог в Одесі, порадьте до кого краще звернутися?
 
Сніжанка_22 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Взагалі дієтологів у нас багато, але знайти саме грамотного фахівця, який реально зможе допомогти скинути ненависні кілограми, ні, але я у всякому разі не знайшла.
 
gorgia67 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Я ходила до Кузьмінової Катерини, результати супер!  Щоправда потрібно здавати аналізи, які вона призначила, потім лікування, а тільки потім результати.
 
Натусінька37 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Мою подяку Катерині Валеріївні складно висловити словами. Ця чудова людина і висококваліфікований фахівець перевернули все моє життя. З нещасної жінки з великою надмірною вагою завдяки її професійній допомозі та щирій участі я перетворилася на щасливу дружину і маму з шикарною фігурою і без колишніх проблем зі здоров'ям. От би всі дієтологи були такими ж!
 
ХристинаМалих Повідомлення # 5
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 401
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина Валеріївна Кузьмінова - лікарка, яка реально допомагає впоратися з надмірною вагою. Рекомендую!
 
АнушкаЗе Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина Валеріївна складає раціон настільки добре, що не відчуваєш обмежень і результат чудовий! Раджу!
 
КазаковаМіра Повідомлення # 7
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 403
Репутація: 0
Статус: Offline
Не так то й просто до Катерини Валеріївни на консультацію потрапити, але воно того варте. Дуже раджу, вона дійсно вам допоможе.
 
Кариночка1995 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина - професіонал своєї справи. У мене було дуже багато запитань, пов'язаних із підрахунками, правильним раціональним харчуванням, і лікарка допомогла мені знайти максимально правильні джерела корисної інформації, що вплинуло на нормалізацію моєї дієти і на самопочуття.
 
ВарвараСавинська Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже складно було позбутися звички переїдання солодкого, і Катерина допомогла мені це зробити, розписала рецепти правильних корисних солодощів, тепер їм тільки таке і то дуже рідко. Вдячна Катерині й раджу!
 
Leona19 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Техніка схуднення, яку мені розробила Катерина Валеріївна допомогла мені схуднути до бажаної ваги. Дуже щаслива і раджу!
 
Madeline Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата розкажіть як потрапити до дієтолога Кузьмінової?
 
АнушкаЗе Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина Валеріївна консультує онлайн або приймає в клініці Доктор Благо на Д. Донського, записатися на прийом можна за телефоном 0931536900. Донського, записатися на прийом можете за телефоном - 0931536900.
 
Ganna1999 Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Відразу видно високий рівень кваліфікації. Відмінний фахівець!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Дієтолог Одеса ціни (Дієтолог Одеса ціни)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: