Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Психоаналітик Одеса Таїрове (Психоаналітик Одеса Таїрове)
Психоаналітик Одеса Таїрове
Lybava Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Психоаналітик Одеса Таїрове

Доброго дня! Підкажіть, де в Одесі можна досвідченого психоаналітика знайти? Потрібен реальний фахівець.
 
Yasya Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
З особистого досвіду можу вам сказати, що до першого-ліпшого фахівця йти точно не варто. У таких ситуаціях дуже важливий професіоналізм. Ми довірилися психоаналітику Козлову Яну Леонідовичу Багато хорошого про нього, як про фахівця, чули. Особиста зустріч багато чого, звичайно, прояснила. Консультації проводяться якісно. І до кожного пацієнта реально особливий підхід. Вдається не тільки піти від проблеми, а й знайти новий промінчик світла для подальшого розвитку. Рекомендую!
 
kariNna Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені дуже допомогла в складній ситуації Гончарова Тетяна, розклала все по поличках. Професіонал своєї справи!
 
mirra Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Спеціаліст своєї справи! Чуйна, приємна, доброзичлива. Професійний підхід. Найкращий психоаналітик в Одесі точно.  Була приємно здивована професіоналізмом Тетяни Сергіївни.
 
zinaaa Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Я потрапила до Яна Леонідовича і не помилилася. Психолог, який дуже розташовує до себе. Детально зі мною розмовляв, повністю роз'яснив план лікування і можливі терміни лікування. Протягом місяця я, з подивом, виявила, що мені стало набагато краще, пішов постійний невроз. Я задоволена, лікаря рекомендую.
 
alino4ka Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороша психологиня Гончарова Т.С., відмінно розбирається в сучасних методах терапії. Дійсно, зацікавлена в допомозі пацієнту, завжди уважна і доброзичлива.
 
поліна35 Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович володіє широким спектром знань у галузі психології та використовує різноманітні підходи й методики, щоб знайти найефективніший підхід до вирішення моїх проблем. Його глибоке розуміння людської природи і мудрість допомогли мені побачити нові перспективи і навчитися краще розуміти себе.
 
tatyannaa Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Можна дізнатися в якій клініці приймає Ян Леонідович?
 
zinaaa Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Козлов працює в клініці "Лікаріум", з ним можна зв'язатися за телефоном 093 5727387 для запису на прийом.
 
stassya Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу проконсультуватися з Тетяною Гончаровою і якщо можна то онлайн?
 
kariNna Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна під час війни виїхала за кордон і консультує онлайн через месенджери за телефоном - 0987000260.
 
Valentina7 Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
По допомогу до Яна Козлова звертався неодноразово. З перших сеансів з'явилося взаєморозуміння. Це дуже чуйний і грамотний фахівець, який бачить суть проблеми вже після нетривалого спілкування. Особисто мені дуже допомогли сеанси психоаналізу.  Мені пощастило, що є такі фахівці в нашій системі охорони здоров'я.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Психоаналітик Одеса Таїрове (Психоаналітик Одеса Таїрове)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: