Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальщик Одеса Молдаванка (Мануальщик Одеса Молдаванка)
Мануальщик Одеса Молдаванка
8Ulyana Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Мануальщик Одеса Молдаванка


На дачі зачепилася я головою за дерево, у шиї щось хруснуло, не так щоб дуже боляче було. Минуло кілька місяців, а шия боліти не перестала, а ще гірше почалося.  Порадьте мені мануального терапевта, який зможе допомогти мені з цією недугою.
 
Клеопатра Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Забранський - професіонал з мануальної терапії! Результат здивував як візуально, так і за МРТ.  Була невелика грижа, після процедур все стало в своє русло.  Рекомендую!
 
Єфросинія Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 162
Репутація: 0
Статус: Offline
"Лікар із чарівними руками", - саме так я називаю Владислава Забранського. Прийшла на прийом із проблемами в шиї. Уже після першого прийому головний біль минув, а після закінчення повного курсу я стала "пурхати як метелик". Доктора рекомендую всім!
 
BeckyJ Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Проходила сеанси мануальної терапії у Кірсаненка і Горбатюка, але ефекту було мало. Після курсу сеансів у Владислава Володимировича результат перевершив усі очікування: минули болі в спині, зменшилися головні болі, покращився загальний стан організму.
 
Барбара789 Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 218
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до мануального терапевта Забранського В.В.. Причина - остеохондроз. Спочатку мануальної терапії боялася, але, як виявилося, даремно.  Забранський чудовий професіонал і чудовий мануальник. Він глибоко опрацьовує всі м'язи, довго розігріває їх. Потім трохи покрутить, покрутить, і минає защемлення нервів, минають болі. Тепер регулярно проходжу сеанси мануальної терапії в нього з метою профілактики.
 
Леоніла Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки роботі Владислава Володимировича відчуваю полегшення і свободу руху. Він висококваліфікований фахівець, відмінно знає свою справу, доступно пояснює, у чому наша неграмотність у ставленні до свого здоров'я.
 
Бертіна Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
До мануальних терапевтів я раніше не зверталася, це був мій перший досвід. Знайома порадила доктора Забранського. Я скористалася підказкою, і зараз дуже вдячна і за корисну пораду, і Владиславу Володимировичу за ефективне лікування. Мені вистачило семи сеансів, щоб відчути значне полегшення. Такої свободи в рухах я не відчувала вже дуже давно, напевно, кілька років. Тепер моя черга рекомендувати цього чудового майстра.
 
Леонтія78 Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний лікар. Мануальну терапію - робить усе, як треба. Приходиш із проблемою, йдеш без неї. Рекомендую!
 
Діонісія Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Забранський В.В.- дуже професійно врятував мене від шийного остеохондрозу, що мучив мене. Була у Коробейникова, Унанова, Чеботар і все даремно! Дуже рада, що потрапила до такого лікаря, для мене це найкращий мануальний терапевт!
 
Азарій Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, як можна записатися до Владислава Забранського?
 
Леоніла Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792 - Владислав Володимирович.
 
Igor2001 Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Як виявилося, вся справа у фахівцеві, який тобою займається.  Владислав Володимирович - лікар від Бога, він просто на своєму місці і створений для того, щоб допомагати людям. Раджу звернутися!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальщик Одеса Молдаванка (Мануальщик Одеса Молдаванка)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: