Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Консультація остеопата Одеса (Консультація остеопата Одеса)
Консультація остеопата Одеса
Ella Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 177
Репутація: 0
Статус: Offline
Консультація остеопата Одеса


Доброго дня, хочу проконсультуватися з остеопатом, з приводу тягнучих болів у нозі, є МРТ. Чекаю рекомендації до хороших лікарів, у яких самі були і задоволені результатом.
 
Daria19 Повідомлення # 2
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 200
Репутація: 0
Статус: Offline
У цьому місті немає грамотного фахівця. За варіантом, на форумі підкажуть, піду.
 
ТаняКальченко Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу з попереднім повідомленням заперечити, зустрічала щонайменше одного лікаря, які сто відсотків найграмотніший у даній спеціалізації і до кого можна приходити на прийом без ризику за здоров'я. Це Забранський Владислав Володимирович, який приймає тільки дорослих.
 
Svet1 Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Забранський В.В. Справжній професіонал своєї справи! Це був мій перший досвід походу до остеопата і я дуже задоволена. Метод доктора Забранського працює, відчував реакцію свого організму в міру сеансів, масаж такого не дає. Після курсу остеопатії почуваюся чудово. Рекомендую. Я шалено задоволена результатом!
 
Даміра Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Доктор Забранський чудовий остеопат. Звернулися до нього з диким болем у шиї, після курсу сеансів гострі болі пішли, відчулася легкість у русі та комфорт. Його лікування дає тривалий ефект.
 
Ейва Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Проходила курс лікування у Владислава Володимировича, результатом залишилася задоволена, якщо знадобитися звернуся. Рекомендую!
 
КсеніяЯ Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми проходили лікування у чудового остеопата Владислава Володимировича, ми з ним досягли відмінного результату, він майстер своєї справи. Раджу сходити до Владислава Забранського, він допоможе.
 
Zhorzhina Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Натякніть, де приймає цей лікар?
 
петра Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Забранський Владислав Володимирович, працює тільки з дорослими, приватний кабінет Богдана Хмельницького 49, телефон 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792
 
Білоусова Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Правду сказали, що Забранський В.В.  - розумний фахівець в Одесі, знаю з власного досвіду. У цій спеціалізації, крім нього, більше ні до кого звернутися.
 
ssofiaa Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую, за відгуки, до розумного лікаря в Одесі.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Консультація остеопата Одеса (Консультація остеопата Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: