Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флеболог Одеса Черемушки (Флеболог Одеса Черемушки)
Флеболог Одеса Черемушки
Віталіна Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Флеболог Одеса Черемушки


Мені 31 рік, вени видно, не випирають, але останнім часом дуже почала відчувати важкість у ногах, до вечора прямо "гудуть". Може хтось стикався з такою проблемою і зможе порадити грамотного лікаря.
 
Alevtina Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені з венами допоміг доктор Чайка - чудовий флеболог із золотими руками.  Варикоз мучив багато років, болі, набряки, ніч без сну, втома тощо, а зараз бігаю. Рекомендую, у виборі лікаря не помилитеся.
 
Каміла145 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже рано, ще в шкільному віці в мене проявився варикоз на ногах. Хвороба спадкова. У тата теж є. І зараз, у 38 років усе-таки вирішила привести ноги до ладу, і міг мені в цьому флеболог Залевський - один із найкращих у місті.
 
Gala37 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, після пологів дуже сильно набрякали ноги, після призначеного лікування Михайлом Олександровичем все пішло на спад. Дуже хороший лікар. Рекомендую.
 
Ніна22 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороший лікар Залевський Д.М.. Робив моєму синові операцію з видалення вени на нозі. Під загальним наркозом, який син добре переніс. Після операції син швидко відновився, а лікар навіть телефонував і дізнавався, як він почувається. Приємно, коли є такі професіонали, яким можна довіряти.
 
Ясміна Повідомлення # 6
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу поділитися своїм враженням про професіоналізм Дмитра Михайловича і сподіваюся, мій відгук допоможе вам з вибором лікаря. Понад 3 роки періодично звертаюся по допомогу до нього і жодного разу не пошкодувала: фахівець дійсно дуже грамотний, уважний, лікар, якому не страшно довірити, мабуть, найважливіше - наше здоров'я.
 
Агафонова Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий фахівець - Михайло Олександрович Чайка! Профі! Зверталася з приводу варикозної хвороби. Зробив операцію чудово, навіть слідів не залишилося! Я дуже задоволена!
 
Валентина45 Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Довго не могла зважиться на лазерне видалення вен після невдалої попередньої операції. У лютому за порадою подруги вирішила записатися до лікаря Чайки, у якого оперувалася моя подруга. Тепер впевнена, потрібно звертатися раніше і не зволікати з операцією.  Сподобалися ставлення, компетентність лікаря! За 1 годину вирішилася багаторічна проблема! Раджу всім, у кого схожі проблеми, не боятися і зважитися на лазерне лікування вен.
 
Інара Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Операцію з лазерного лікування варикозу робила в березні минулого року в Залевського Д.М., через місяць зробили ще косметичне доопрацювання судинних зірочок методом склеротерапії. Результатом задоволена, зникла тяжкість і біль у ногах. Тепер ноги мають чудовий вигляд і не турбують.
 
Моніка Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, поділіться контактами цих лікарів і де приймають.
 
Валентина45 Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Чайка Михайло Олександрович, приймає в 10 лікарні на Малиновського 61а, контактний телефон 0976447223
 
Ясміна Повідомлення # 12
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
Залевський Дмитро Михайлович, приймає у 2-му хірургічному відділенні Медіна на Пастера 9, особистий телефон 0971039911.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флеболог Одеса Черемушки (Флеболог Одеса Черемушки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: