Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Хороший імплантолог стоматолог Одеса (Хороший імплантолог стоматолог Одеса)
Хороший імплантолог стоматолог Одеса
Caroline Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший імплантолог стоматолог Одеса
 


У мене виникла потреба в пошуку хорошого стоматолога-імплантолога, і я б хотів попросити вашої поради. Мені необхідна імплантація зуба, і я хочу звернутися до кваліфікованого фахівця, який може виконати цю процедуру на високому рівні. Порадьте хто у нас у місті найкращий?
 
Sashhha Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
У клініці GrandDent стоматолог-імплантолог просто кошмар! Він встановив мені імплантат, який не зрісся і почав відторгатися всього через кілька місяців після операції. До того ж, лікар не пояснив, як правильно доглядати за імплантатом, і через це в мене виникли ускладнення. Більше ніколи не звернуся в цю клініку і вам не раджу!
 
Rabbitcute Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже розчарована роботою стоматолога-імплантолога Стучилової О.В. Вона поставила мені імплантат, який одразу після операції спричинив сильний біль і набряк. Коли я звернулася до неї з проблемою, вона просто відмахнулася і сказала, що це нормально і мине з часом. Але болі не минали, і я змушена була звернутися до іншого фахівця, щоб виправити її помилки.
 
Irada Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Я звертався до Дизика Євгена Анатолійовича - це золотий стандарт у галузі імплантології. Порівняно з іншими фахівцями, він демонструє високий рівень професіоналізму та надає якісну допомогу своїм пацієнтам.
 
Клавдія1993 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, Євген Анатолійович - мій найкращий вибір серед імплантологів. Порівнюючи його з іншими фахівцями, я залишився вражений його вмінням знаходити оптимальні рішення для кожного випадку. Він робить процес лікування комфортним і безболісним.
 
Levitskaya9 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Доктор Дизик - чудовий фахівець, який піклується про своїх пацієнтів. Він провів у мене імплантацію зуба, і процедура пройшла дуже гладко. Новий зуб сидить ідеально і має природний вигляд.
 
Картер Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Порівнюючи якість роботи з іншими фахівцями, можу сказати, що Євген Анатолійович Дизик - найкращий в імплантології. Він індивідуально підходить до кожного пацієнта, враховуючи їхні особливості, що робить його роботу вищою за всілякі похвали.
 
Нінел Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович - вирізняється з-поміж інших імплантологів своїми навичками та емпатією. Він дійсно слухає своїх пацієнтів і намагається задовольнити всі їхні потреби. Мені подобається, як він робить складні процедури зрозумілими та доступними.
 
Shwez Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Вдячний Євгену Анатолійовичу за відмінну роботу! Він провів у мене складну імплантацію зуба, і я дуже задоволений результатами. Він професіонал своєї справи, і я буду рекомендувати його всім!
 
Олімпія Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Дизик Є.О. провів у мене імплантацію кількох зубів, і я одразу відчув упевненість у його професіоналізмі. Результати просто приголомшливі, за необхідності звернуся тільки до нього.
 
Павла789 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Форумчани, розкажіть де приймає доктор Дизик і як до нього записатися?
 
Картер Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович приймає в клініці Тріодент на Старобазарному сквері 3, контактний телефон - 0677003055.
 
Лапуля Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович - прекрасний стоматолог-імплантолог! Він провів у мене імплантацію зуба, і я залишився в повному захваті від результатів. Процедура пройшла безболісно, а штучний зуб має вигляд і функціонує так само, як і справжній.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Хороший імплантолог стоматолог Одеса (Хороший імплантолог стоматолог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: