Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Психолог Одеса відгуки (Психолог Одеса відгуки)
Психолог Одеса відгуки
TomaraMar Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Психолог Одеса відгуки


Є бажання оживити стосунки з чоловіком. Пропала та легкість у стосунках яка була раніше. Хто знає хорошого психолога? Порадьте залиште відгук поганий або хороший про фахівців у яких були.
 
Krovksd Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 19
Репутація: 0
Статус: Offline
Адекватного психолога ще пошукати треба, я поміняла вже трьох і сказати, що знайшла що шукала, не можу.
 
pkijhonda Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, я вважаю не потрібно ходити до старих психологів, вони там знають за старовинними книжками своїми, чим вони можуть допомогти сучасній людині з сучасного суспільства?
 
Grasket Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Була у Бандури Лариси, мила дама, але не сподобалося, що весь час замість вирішення питання, з яким я прийшла, фокус розмови змішали в інший бік. Поганого за неї не скажу, але й хорошого сказати нічого.
 
Viktorias Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
Щодо психологів, то була з чоловіком у одного, Максименка Леоніда Валентиновича, у нього величезна кількість напрямків, стаж у нього величезний, років 30 чи 40, думала, раз досвідчений, все знає і допоможе. Сидів, щось думав мямлив, чи то методику вибирав довго, чи то ще щось, Консультація як вода в суху землю без результатно. Потім порадили Гончарову Тетяну Сергіївну, стаж років 10 всього, але вона спеціалізується на сімейній психології. Провела в неї всього 3 прийоми спочатку окремо, потім разом із чоловіком. У неї прийом мені сподобався: все по справі без зайвої води, знайшла корінь проблеми, розробили спільне рішення і проблему вирішено. Тепер: квіти, компліменти, увага, краса.
 
qwentinsov Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Здрастуйте, хочу поділитися відгуком про психолога Анну Марченко, яка займається роботою з дітьми та подружніми парами. Ходила на 3 прийоми, але проблема залишилася. Ось думаю попередити заощадите час.
 
koketW Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
Ой дівчата, була тут у психолога звати Гриценко Володимир Кирилович. Прийшла на прийом до лікаря, він мене вислухав і каже вам потрібно розминати поперек, уявляєте, психолог, який лікує фізкультурою. З таким успіхом я можу на фітнес ходити дешевше буде. Загалом це мені дивним здалося.
 
Narine Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Всім привіт з волі випадку потрапила я до психолога буває) величали її Максименко Катерина Леонідівна за сумісництвом вона ще й логопед. Можливо як логопед вона хороша, але як психолог ні. До мене підхід не знайшла.
 
Crista Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 30
Репутація: 0
Статус: Offline
Читала вище про фізкультурника, ну психолога, який фізкультурою говорив займатися, мене до такого мама записала, важливий такий фізкультурник Сергій Борисович Дяур або Дядук точно не пам'ятаю. Ну загалом у мене в школі такий психолог фіз-ру веде)
 
ZavaKATIA Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Viktorias
Дякую за твій відгук Гончарова Тетяна Сергіївна допомогла. Якщо комусь знадобитися хороший психолог, залишаю її номер телефону - - 0987000260.
 
Zvoitko Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
День добрий, відвідувала кабінет Максименко Катерини Леонідівни, можу сказати, що їй самій необхідно попрацювати з психологом. На скільки знаю вони називаються супервайзери для психологів.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Психолог Одеса відгуки (Психолог Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: