Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Кардіологія » Кардіолог аритмолог Одеса (Кардіолог аритмолог Одеса)
Кардіолог аритмолог Одеса
Мішель Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Кардіолог аритмолог Одеса
 


Цікавить хороший лікар-кардіолог в Одесі. Потрібна консультація з проблеми - внутрішньочерепного тиску + тахікардія. Порадьте до кого краще звернутися?
 
kariNna Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Спостерігаємося у Павлова Сергія Володимировича. Дуже грамотний, уважний фахівець. Завжди на зв'язку і ніколи не відмовляє в консультації! Рекомендуємо його, як хорошого фахівця!
 
Svetochkkka Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар від Бога! Чуйний, уважний. Вислухав, пояснив, дохідливо розповів суть проблеми. Для встановлення діагнозу і підбору методу лікування було призначено обстеження. Нічого зайвого, лише те, що в нашій ситуації було необхідно. Після проведення необхідного лікування будемо спостерігатися тільки в Сергія Володимировича. Тільки йому я можу довірити спостереження за здоров'ям моєї мами та її серця. Усім здоров'я! Не хворійте! Бережіть себе! А якщо трапляться проблеми зі здоров'ям, звертайтеся до професіоналів, яким і є наш доктор Павлов! Нам його рекомендували і я, переконавшись, теж хочу сказати, що він дійсно лікар найвищої категорії!
 
TigerLily Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Спостерігався у Кундельської О.В. і зрозумів, що не дуже там лікують. Довелося шукати іншого лікаря.  Мені порадили проконсультуватися з Павловим С.В.. Уважний і ввічливий лікар. Подивився історію хвороби, оскільки я спостерігався в іншого лікаря, послухав. Призначив лікування і дав потрібні рекомендації.  Після проходження курсу лікування, стан нормалізувався.
 
Romashka5890 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Професіонал високого рівня. Під час першого відвідування призначив лікування, в результаті якого протягом 3 тижнів відновився серцевий ритм. ЕКГ підтвердила, що серцевий ритм повністю відновився. У кого є подібна проблема, рекомендую, не пошкодуєте.
 
Rock03 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
По-перше, це людина з великої літери, професіонал, тільки позитивні емоції і результат після його призначень! Правильна діагностика, нічого зайвого, підхід до пацієнта, повноцінне лікування. Рекомендую всім. Будете в надійних руках! Прийшов зі скаргами на високий тиск, при повільному битті серця, після мікроінсульту, мучили запаморочення, після місяця приймання призначених препаратів, я просто ожив і збираюся ще довго жити!
 
Kasatka Повідомлення # 7
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
У чоловіка напади аритмії почалися близько 22 років після перенесеної гнійної ангіни. Скільки він пройшов лікарів (Соломко О.В., Шевченко А.М., Азізов В.Б.) і обстежень, як це буває з аритмією, безрезультатних, а напади тривали роками. Сергій Володимирович - чудовий лікар, який одразу ж пояснив усю механіку нападу і дав рекомендації що і де робити. Люди, якщо у вас аритмія, записуйтеся сміливо. Лікар від Бога, небайдужий, чудовий фахівець, який розуміє суть! Дякуємо!
 
Diamondb Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже тонко вловлює нюанси, які не бачили всі попередні кардіологи Азізов, Кундельська. Швидко вникає в суть обстежень. Уважний. Дуже сучасний. Рекомендую!
 
Hatalahbek Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Талановитий, високопрофесійний, сучасний кардіолог, який виконує свою роботу бездоганно. Уважний, чуйний і вдумливий лікар. Мені пощастило потрапити саме до Сергія Володимировича! Відвідував його два рази і залишився дуже задоволений. Індивідуальний підхід до пацієнта. Раджу і рекомендую всім, кому це необхідно.
 
Yyaassyyaa Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Як потрапити на прийом до лікаря Павлова?
 
Zhorikk Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88 - адміністратор клініки Лікаріум.
 
Smirnoff Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний лікар і як професіонал своєї справи, і як людина, можна сміливо до нього звертатися, не пошкодуєте. Все робить на совість і досконально, простий у спілкуванні.  Рекомендую!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Кардіологія » Кардіолог аритмолог Одеса (Кардіолог аритмолог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: