Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Сімейний лікар » Лікар сімейний Одеса (Лікар сімейний Одеса)
Лікар сімейний Одеса
Іруся10 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар сімейний Одеса


Порадьте, будь ласка, до кого сходити. Дуже потрібен грамотний сімейний лікар, який знайде причину мого нездужання. Купа аналізів, а все без толку. А стан не поліпшується.
 
Милиця Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Нещодавно побувала на прийомі в сімейної лікарки Левіної Л.М. Вона серйозно підійшла до постановки діагнозу та уважного ставлення до призначень. Я отримала кваліфіковану допомогу, мені стало значно краще з новими ліками. Давно мені не зустрічався лікар, хто б так уважно і досконально розібрався з моїми бідами, обстежив і все пояснив по кожному пункту. Людмила Миколаївна професіонал у своїй роботі і виконує її сумлінно. Це єдиний лікар, якого я можу рекомендувати!
 
петра Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Людмила Миколаївна - найкращий сімейний лікар з усіх, у яких я була. Ось уже 3 роки звертаюся тільки до неї. Неймовірно чуйна лікарка, піклується і переживає про пацієнта, виписує реально дієві лікування, які за кілька днів ставлять на ноги.
 
Таяна Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Уже вдруге звертаюся по медичну допомогу до Людмили Левіної, результатом залишилася задоволена. Раджу не сумніватися і звертатися до цього фахівця.
 
Федора Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Коли мені потрібна була допомога лікаря, я рада, що мені порекомендували доктора Левіну Вона уважно поставилася до моєї проблеми, призначила здачу необхідних аналізів і необхідне лікування.
 
Хеонія Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 136
Репутація: 0
Статус: Offline
Прекрасна лікарка! Це єдиний лікар, до якого можна звернутися і вона обов'язково допоможе! Дуже уважно ставиться до пацієнтів.
 
Фотина Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Людмила Миколаївна - такий лікар, яким має бути в моєму уявленні. Добра, уважна, професійно проконсультувала, зрозуміло все пояснила й розповіла. Приймаю препарати, які мені Людмила Миколаївна виписала, дотримуюся рекомендацій. Знайшла лікаря саме грамотного і хочу всім порекомендувати.
 
Ярана Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Я була вже у багатьох лікарів, але саме Людмила Миколаївна сподобалася мені більше. Я їй довіряю. Вона чітко відповідає на поставлені запитання. Знаходить нові шляхи вирішення моєї проблеми. На мій погляд, вона досить компетентна. Нічого зайвого не призначає.
 
Симха Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороший сімейний терапевт! Добра, відповідальна, грамотна, розумна! Фахівець своєї справи, знає, що говорить.
 
Ульяна Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Перший раз зустрічаю такого лікаря-сімейного терапевта, якому не байдуже, і який справді хоче допомогти. Дуже уважне ставлення, професіоналізм. Реальна допомога. Чудовий лікар.
 
Ельміра Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Залиште телефон для запису до цього чудового лікаря?
 
Ярана Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
З радістю, залишають - 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88 - клініка Лікаріум.
 
Астрід Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже чуйний і уважний лікар. Швидко і дохідливо пояснила мені проблему і план лікування, всім дуже задоволений.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Сімейний лікар » Лікар сімейний Одеса (Лікар сімейний Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: