Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Стоматолог Одеса Приморський район (Стоматолог Одеса Приморський район)
Стоматолог Одеса Приморський район
Kino54 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Стоматолог Одеса Приморський район
 


Доброго вечора всім! Хто зі стоматологів в Одесі зміг розв'язати ваші проблеми із зубами якнайкраще?
 
LittleZhanna Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Не можу знайти стоматолога, який би задовольнив мої вимоги до якості та професіоналізму.
 
ZlatayaSofia Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
У пошуку компетентного стоматолога, який зможе вирішити всі мої стоматологічні проблеми, я опинилася в глухому куті, тепер шукаю вихід.
 
Федора Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Нещодавно я відкрила для себе чудового стоматолога, який ефективно вирішує всі мої стоматологічні проблеми, з розумінням і професіоналізмом підходить до своєї роботи.
 
Інса Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Чи можу я дізнатися, хто цей умілий стоматолог, про якого ви говорите?
 
Осинка Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович Дизик - мій неперевершений стоматолог. Він продемонстрував найвищий професіоналізм і бездоганну увагу до моїх стоматологічних проблем. Враховуючи досвід спілкування з іншими стоматологами, цей чудовий лікар заслуговує на глибоку повагу.
 
Алмазитта Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую лікаря Євгена Анатолійовича Дизика всім, хто шукає висококваліфікованого стоматолога. Він не тільки виконує свою роботу ретельно й уважно, а й допомагає пацієнтам ухвалювати інформовані рішення про своє здоров'я.
 
Ельміра Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович Дизик - це видатний стоматолог. Я відчував, що можу повністю довіряти його навичкам і рекомендаціям. Він явно вирізняється з-поміж інших фахівців своєї галузі, і я радий, що обрав його для лікування.
 
Ростислава Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
Для мене найважливіше - результат, і я безмірно задоволена ним. Мої зуби тепер мають прекрасний вигляд, і я вдячна доктору Дизику за його терплячість і професіоналізм у створенні здорової та красивої посмішки.
 
Кат Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар Євген Анатолійович завжди з повагою ставиться до пацієнтів, ніколи не нав'язує додаткових послуг і надає чітку інформацію для самостійного вибору.
 
Толян Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Як я можу отримати контакти Дизика Євгена Анатолійовича?
 
Алмазитта Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Тримайте - він приймає в клініці Тріодент на Старобазарному сквері 3, контактний телефон - 0677003055.
 
Аврелія Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже вдячний за вашу рекомендацію до стоматолога Євгена Дизика, він зробив мої зуби знову красивими.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Стоматолог Одеса Приморський район (Стоматолог Одеса Приморський район)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: