Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Масажист прикладний кінезіолог Одеса (Масажист прикладний кінезіолог Одеса)
Масажист прикладний кінезіолог Одеса
Ветта Повідомлення # 1
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Масажист прикладний кінезіолог Одеса


Підкажіть, де приймає хороший прикладний кінезіолог. У мене явний м'язовий перекіс.
Якщо хто в курсі відгукніться, будь ласка.
 
Ада Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже рекомендую Забранського В.В. - практикуючий кінезіолог. Він лікував мене прийомами саме кінезотерапії, я вперше зіткнулася з таким! Допомогло, багато цікавого почула і дізналася.
 
Оліса Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася з проблемами в хребті й тазостегновому суглобі до прикладного кінезіолога Забранського. Залишилася задоволена. Грамотний фахівець, що викликає довіру і проявив максимальну залученість у вирішенні моєї проблеми. Надалі буду звертатися тільки до Владислава Володимировича.
 
Матрона Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
У грудні в мого чоловіка загострилися болі в спині, грудній клітці та попереку! Звернулися до Владислава і полегшення не змусило на себе чекати. Грамотний і уважний фахівець. Індивідуальний підхід і хороша методика.
 
МарьяКо Повідомлення # 5
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 161
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороший, грамотний фахівець. На кожному прийомі цікавився моїм самопочуттям. Я неодноразово проходила курс прикладної кінезіології у Сагай і Грапчевої. Це був перший раз, коли я відчула ефект від процедур. У мене боліли руки і шия. Після курсу сеансів біль минув, мені стало легше ходити і сидіти, навіть хребет вирівнявся. Наступного разу буду записуватися тільки до Владислава Володимировича.
 
Єфросинія Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 162
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий фахівець і професіонал - уважне ставлення та індивідуальний підхід роблять свою справу! Уже не перший рік проходжу курс лікування у Владислава Володимировича і рекомендую всім! Один із найкращих фахівців у цій сфері.
 
Барбара789 Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 218
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідувала центр доктора Семашка, консультувалася з Кірдогло в Штормі - результату нуль. Допоміг тільки Забранський В. В. Дуже уважний, грамотний, професійний лікар. Руки чарівні.  А доктор абсолютно правий, спортом дійсно треба займатися.
 
Дегтярьова Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо не секрет, підкажіть де приймає Владислав Забранський?
 
МарьяКо Повідомлення # 9
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 161
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович приймає у себе вдома - Б. Хмельницького 49.
 
Гликерія Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете дати контактний телефон?
 
Матрона Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792.
 
Серафимка Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович чудовий фахівець. Професіонал на всі 100. Прийдеш до нього з хворою спиною, а підеш зі здоровою. Раджу!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Масажист прикладний кінезіолог Одеса (Масажист прикладний кінезіолог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: