Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Прикладна кінезіологія Одеса (Прикладна кінезіологія Одеса)
Прикладна кінезіологія Одеса
Георгіна Повідомлення # 1
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Прикладна кінезіологія Одеса

Хочу спробувати вилікувати спину за допомогою прикладної кінезіології. Порадьте хорошого фахівця в нашому місті! Заздалегідь дякую!
 
Патрісія Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікуюся в Забранського Владислава Володимировича. Потрапила до нього на прийом, коли в нозі була знижена чутливість, у поліклініці запропонували операцію, сидіти було неможливо через біль близько року. Випадково дізналася про лікаря, відразу ж звернулася до нього.  Владислав Володимирович поставив мене на ноги завдяки своєму професіоналізму.  Рекомендую до нього звернутися.
 
Голді Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислава Забранського мені порадив один близький друг. І я жодного разу не пошкодувала про свій вибір! Чудовий лікар! Вилікував спину за курс сеансів прикладної кінезіології.
 
Зигмунд1986 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар Забранський - дуже уважний, грамотний фахівець. Відчуває пацієнта пальцями, руками. Творить чудеса, не просто знімає біль, а виліковує, позбавляючи грижі необхідними маніпуляціями. Усі процеси в організмі відновлюються, коліна перестають боліти. Спина гнеться, як у гімнаста! Одні позитивні моменти від спілкування та лікування.
 
Сірі Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний лікар, фахівець вищої категорії. Поставив мене на ноги в буквальному сенсі слова. Були дуже важкі грижі хребта.
 
Євдоха Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталася з постійними болями в попереку, до того була у двох кінезіологів Батир і Ромчука, але допоміг тільки Владислав Володимирович Забранський! Усім його раджу, лікар чудовий!
 
Еліонора Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталася з постійними болями в попереку, до того була у двох кінезіологів Ромчука і Зибіна, але допоміг тільки Владислав Володимирович! Всім його раджу, лікар чудовий!
 
Алексія Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете підказати, як зв'язатися з Владиславом Забранським?
 
Сірі Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792 - Владислав Володимирович.
 
Феня Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, Владислав Володимирович приїжджає додому?
 
Євдоха Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
Ні, він веде прийом у себе вдома на вул. Б. Хмельницького 49.
 
Джуді Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний лікар. Пояснює все спокійно і зрозуміло! Від нього відлітаєш, як на крилах.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Прикладна кінезіологія Одеса (Прикладна кінезіологія Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: