Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Відгуки хіропрактиків Одеса (Відгуки хіропрактиків Одеса)
Відгуки хіропрактиків Одеса
Heraclius Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Відгуки хіропрактиків Одеса
 


Доброго дня! Планую відвідати хіропрактика і хочу дізнатися, хто з вас може порекомендувати перевіреного фахівця в Одесі.
 
Джозеф Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Досвід вибору неграмотного хіропрактика навчив мене цінувати своє здоров'я. Заощадити не вийде, якщо зіткнутися з неякісним лікуванням.
 
PchelkaMaya Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Перший досвід із хіропрактиком виявився невдалим через недостатню підготовку фахівця. Тепер дотримуюся принципу - йти тільки до перевірених лікарів.
 
Єрьоміна Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Успішна історія лікування у досвідченого хіропрактика переконала мене в тому, що тільки професіонал може дати реальні результати.
 
Апрелія Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Єрьоміна, а не підкажіть до якого фахівця ви зверталися?
 
Єрьоміна Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Звичайно, підкажу до Забранського Владислава Володимировича, для мене він найкращий!
 
Sunflower7 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Був під враженням від ефективності лікування у Забранського Владислава Володимировича. Він уміє знаходити джерело проблеми.
 
Дяків Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Відчував постійне напруження в ділянці шиї, поки не зустрів Забранського Владислава Володимировича. Результати його роботи просто вражаючі.
 
Воронов Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую Забранського Владислава Володимировича тим, хто стикається з болями в хребті та головними болями. Він врятував мою спину!
 
Фома Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо хіропрактик - то тільки до Забранського Владислава Володимировича! Його вміння знаходити і виправляти навіть найважчі проблеми хребта просто вражає.
 
Bahram Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Скажу відверто, я був скептично налаштований до хіропрактики. Але після зустрічі із Забранським Владиславом Володимировичем, мої болі в спині зникли. Дивовижно!
 
Яринка Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Друзі, поділіться, яким чином ви записалися на прийом до Забранського Владислава Володимировича?
 
Дяків Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Даю вам контактні телефони - 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792. Владислав Володимирович приймає тільки за попереднім записом.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Відгуки хіропрактиків Одеса (Відгуки хіропрактиків Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: