Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Хороший невролог Одеса (Хороший невролог Одеса)
Хороший невролог Одеса
Аріна1979 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший невролог Одеса


Звернулися до дільничного невролога, прописали курс лікування, пройшла - результату нуль. Зробили МРТ змін у ГМ не виявлено. А голова болить дедалі сильніше, знеболювальні не беруть. Порадьте, до кого краще звернутися?
 
stassya Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую фахівця Калюжну Тетяну, як грамотного, кваліфікованого лікаря! Біль минув дуже швидко, після початку курсу лікування, йду на поправку.
 
Ростислава Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Євгенівна - це лікар з великої літери! Як шкода, що таких професіоналів все менше і менше. Величезний досвід, фундаментальні знання, чуйність і уважність до пацієнта. З першого ж прийому - глибокий аналіз усіх даних, точна діагностика, правильний курс лікування. Але ж я вже було, зневірилася - чого тільки не робила, зверталася до таких світил як Скоробреха і Тагібекова, але все було марно.
 
Kiwi3 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Якби не Патрашка Катерина Вікторівна, я б не повірив, що таке можливо - вилікуватися від міжхребцевої грижі й забути про постійні болі. Її методи дійсно працюють.
 
Martin5 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Обійшов багато неврологів - Кубинець М.М., Бєляєва А.А., Гек Л.Ю. і толку не було, ніхто навіть лікування нормально не призначив. Катерина Патрашку вислухала, визначила проблему і прописала лікування, дуже задоволений. Раджу цього лікаря.
 
Lybava Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший, досвідчений лікар, таких зараз мало, раджу звертатися, дуже задоволена прийомом.  Тетяна Євгенівна уважно вникала в усі симптоми, проаналізувала дані лабораторних досліджень, доброзичливо і чітко роз'яснила поточний стан і перспективи лікування. Загальне враження від лікаря найпозитивніше. Після огляду виписала хороше лікування, результат не змусив на себе чекати, і з перших днів приймання виписаних ліків покращилося самопочуття, чого я зовсім не очікувала, оскільки довго живу зі своєю проблемою.
 
Лорен Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий лікар на світі - Патрашку Катерина Вікторівна. Перший раз врятувала мого тата, потім мене. Катерина Вікторівна завжди ставить правильний діагноз, зайвих аналізів і досліджень не призначає. Рекомендації щодо лікування завжди ефективні. Рекомендую завжди всім своїм родичам і друзям.
 
Olesya8 Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталася до Тетяни Калюжної з різними проблемами. В обох випадках отримала кваліфіковану допомогу, результат позитивний. Лікування правильне, тепер не мучать болі в хребті та головні болі.  Однозначно можу рекомендувати доктора Калюжну!
 
Felixx Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина Патрашку - професіонал своєї справи. Уважний і грамотний лікар. Індивідуальний тонкий підхід. Чудовий результат, після призначеного лікування. Вона витягала мене з неймовірно жахливих станів. Адже так важливо в житті - знайти свого, лояльного лікаря.
 
Симха Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете дати контактні дані Калюжної Т.Є. і Патрашку Є.В.?
 
stassya Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Євгенівна приймає в клініці Лікаріум, контактні телефони клініки - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Zhanna072 Повідомлення # 12
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 209
Репутація: 0
Статус: Offline
Патрашку Катерина Вікторівна, 1-а поліклініка Болгарська 38, працює тільки з дорослими, телефон 0934815955.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Хороший невролог Одеса (Хороший невролог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: