Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дерматовенерологія » Найкращі дерматологи Одеси відгуки (Найкращі дерматологи Одеси відгуки)
Найкращі дерматологи Одеси відгуки
Zhanna072 Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 209
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращі дерматологи Одеси відгуки


Всім здрастуйте, звертаюся до Вас у пошук кваліфікованого дерматолога. Прохання порадити хорошого лікаря у мене діагноз запалення нігтьового стрижня? Залиште контакти найкращого лікаря ґрунтуючись на досвіді або відгуках близьких.
 
Elizabeth Повідомлення # 2
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 166
Репутація: 0
Статус: Offline
В Одесі неможливо знайти хорошого фахівця. При варіанті співгромадяни підкажуть запишуся.
 
Ростислава Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу я з попередньою громадянкою заперечити, зустрічала хорошу дерматологиню Дмитренко О.М., яка сто відсотків найкраща в цій сфері і до неї можна приходити без ризиків за своє здоров'я.
 
Калачова Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки їй, я зараз ходжу зі своїм колишнім густим волоссям, і у мене по всій голові росте нове волосся! Мені дуже сподобався цей лікар! Уважний і знає свою справу. Сподобалося, що лікування було комплексним і спрямованим на оздоровлення організму в цілому Дуже задоволена результатом.
 
lubovvv Повідомлення # 5
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
Грамотний і компетентний фахівець, завжди уважна! З цим лікарем виявилося все по-іншому: увага до пацієнта, бажання допомогти і все це протягом усього мого лікування. Спостерігаюся вже півроку і рада, що знайшла такого прекрасного лікаря.
 
Зоня Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Спостерігаюся вже півроку і рада, що знайшла такого прекрасного лікаря. Вилікувала мою недугу за 2 тижні (були висипання незрозумілої етіології) .... До звернення до Алли Михайлівни намагалася лікуватися у районного дерматолога, але без ефекту. Радити можу тільки Аллу Михайлівну.
 
Вишенька Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Алла Михайлівна - це компетентний і чуйний до пацієнтів лікар. З усіх лікарів, з ким доводилося стикатися з цієї проблеми, вона єдина, хто змогла підібрати хороше лікування. Лікування провела якісне і професійне. Свою роботу виконує на відмінно.
 
Листик Повідомлення # 8
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 174
Репутація: 0
Статус: Offline
Видаляла родимку на обличчі. Обслуговування чудове. З усіх лікарів, з ким доводилося стикатися з цієї проблеми, вона єдина, хто зміг підібрати хороше лікування.
 
Filinn Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу ствердити, що Алла Михайлівна, на мій погляд, найдостойніший дерматолог у місті.
 
крейзі Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчатка! Залиште інформацію про цього дерматолога?
 
Розалія70 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
Дерматолог Дмитренко Алла Михайлівна, клініка "Про Медікал Гарант" Обсерваторний провулок, 2/6, контактний телефон 0679049003
 
8Ulyana Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Правду написали, що Дмитренко Алла Михайлівна - найрозумніший дерматолог у місті, знаю з власного досвіду. У цій спеціалізації, крім неї, більше немає до кого звернутися.
 
Клава20 Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую, за рекомендації, до розумного лікаря в нашому місті.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дерматовенерологія » Найкращі дерматологи Одеси відгуки (Найкращі дерматологи Одеси відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: