Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » Лікар отоларинголог Одеса (Лікар отоларинголог Одеса)
Лікар отоларинголог Одеса
Глорія Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар отоларинголог Одеса


Може хто порадить отоларинголога, ангіни і нежить здолали. У моїй поліклініці сидить ЛОР, у якої все лікується промиванням.  Якщо хтось стикався з такою проблемою, порадьте до кого краще звернутися.
 
Стася Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверніться в клініку "Лікаріум" до отоларинголога Гурської Т.В., дуже хороший лікар, допомогла вирішити багато ЛОР-проблем.
 
Луїза Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Досвідчений лікар, який знає свою справу. Комплексний підхід до діагностики та лікування, доброзичливе і небайдуже ставлення до пацієнта.  Раніше лікувалася у Тагунової, Зінченка, Вітюкова з гнійним отитом вуха, ніхто не міг призначити правильне, адекватне лікування. Слава Богу, все-таки потрапила до Тамари Валеріївни, яка мені допомогла!
 
Альберта Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Я раджу Тамару Валеріївну, вона дуже оперативно допомогла мені в лікуванні гострого гаймориту, було призначено лікування і процедури, які мені допомогли швидко одужати перед новорічними святами. Рекомендую її як хорошого, вдумливого й уважного фахівця.
 
Анжела40 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий і висококваліфікований лікар! Якщо шукайте ЛОР-лікаря, то неодмінно рекомендую звернутися до Тамари Валеріївни.
 
Анеля Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталася з приводу хронічного тонзиліту, який до цього багато разів лікували промиванням, лікарі Орєхова і Молчанов, ніхто і не пропонував інший метод. Пройшовши курс лікування у доктора Гурської, мене тонзиліт уже півроку не турбує!
 
Оліса Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Враження від прийому в Тамари Гурської тільки позитивні. Хороший фахівець. Я отримала індивідуальний підхід і велику увагу до моєї проблеми. А це рідкість. Лікарка так детально все пояснила, уважно вислухала мене, провела огляд і дала відповіді на всі запитання. Детально пояснила метод прописаного лікування. Побільше б лікарів із таким підходом. Буду звертатися ще і з задоволенням раджу!
 
Ялина Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Тамара Гурська до своєї справи підходить ґрунтовно і до моменту одужання контролює процес лікування. Проходила лікування сама і раджу іншим тільки цього фахівця!
 
Жозефіна Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікувалася у Гурської Тамари, були жахливі назофарингіти і не один раз, які тривали майже місяць. Усе вилікувала, навіть призначила схеми попередження зараження в гострі періоди, які допомогли. Єдина лікарка, після лікування в якої я повторно не захворіла.
 
Констанція Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете поділитися контактами цього лікаря?
 
Анжела40 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Тамара Валеріївна приймає в клініці Лікаріум. Контактні телефони клініки - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Глорія Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Величезне спасибі всім, обов'язково скористаюся вашими рекомендаціями.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » Лікар отоларинголог Одеса (Лікар отоларинголог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: