Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Лікар мануальний терапевт Одеса Таїрове (Лікар мануальний терапевт Одеса Таїрове)
Лікар мануальний терапевт Одеса Таїрове
СВЕТЛАНА77777 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар мануальний терапевт Одеса Таїрове


Цікавить хороший лікар мануальний терапевт в Одесі на Таїровому, кого можете підказати? Треба, щоб не просто похрумтів і відправив, а було справді лікування з масажами і можливо навіть із медикаментами. Дуже болить спина, довго терпіла, вирішувала, що досить з мене цих знущань, потрібен найкращий лікар мануальної терапії.
 
NikolaiODESSA Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
На жаль, але з вибором фахівців на Таїрова туго, або мануальники просто похрумтіти, або масажисти м'яко погладити. Поки що не знайшов гідного фахівця, хоча начебто всіх обійшов.
 
helem Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Є хороший фахівець, але він ближче до Черемушок, а не до Таїрового. Приймає не як усі, на око, а зі знімками і лікування правильне, з масажами і мануальною терапією. Звати Забранський Владислав Володимирович, працює в медичному центрі Вектор Плюс, на Шклярука. Дуже нам із чоловіком допоміг, можу рекомендувати.
 
NikolaiODESSA Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо можна детальніше розпишіть, я шукав на Таїрова, туди далі не шукав. Як відбувається прийом? Що робить? Час і вартість прийому? Лікує курсом чи один раз і відправляє далі лікуватися самому?
 
СВЕТЛАНА77777 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені теж цікаво, дайте відповідь будь ласка. В інтернеті почитала про нього відгуки, люди пишуть, що хороший лікар мануальний терапевт і масажист.
 
helem Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Як уже написала, лікаря звати Забранський Владислав Володимирович, приймає в медичному центрі "Вектор Плюс", у районі Толбухіна, Шклярука, ріг Нєдєліна. На перший прийом записує тільки зі знімками МРТ. Усе уважно дивиться й опитує. Дивиться, чи немає протипоказань до масажів і мануальної терапії. Потім береться за лікування, масаж і мануальна терапія, хвилин 45-50 триває все це. Так само робив зі мною лікувальну фізкультуру і різні розтягування. Вартість прийому 500 гривень. Лікування було курсом, через день 10 разів. Плюс, оскільки я потрапила в дуже занедбаному стані, ще направив до лікаря невролога, яка зняла мою нервову збудливість, підкоригувала кишечник і прибрала мені набряклість. Приймає за попереднім записом. Довелося пару днів почекати, щоб потрапити, хоча прийом у нього щогодини, але людей видно багато. Працює в неврологічному відділенні цієї клініки і з вулиці, без домовленості не потрапити. Номери телефонів 0487010704, 0634877825, 0677844314, 0509935792.
 
Senesy Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Знаю, були у Владислава Забранського, роки 2 тому дуже допоміг. Вилікував від ішіасу.
 
СВЕТЛАНА77777 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за рекомендацію. Пройшла курс масажу і мануальної терапії в нього. Основної проблеми, з чим потрапила до нього вже немає. Тепер лікую проблеми, які ми з ним виявили щодо шлунково-кишкового тракту і зі збудливістю. Мені сподобалося, що він дуже уважно і скрупульозно ставиться до лікування.
 
NikolaiODESSA Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую. Уже закінчили лікування. Суворий фахівець. Без МРТ на відріз не хотів приймати, довелося робити. Змусив займатися гімнастикою. Загалом результатом задоволений. Болю немає.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Лікар мануальний терапевт Одеса Таїрове (Лікар мануальний терапевт Одеса Таїрове)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: