Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Наркологія » Реабілітаційний центр Діва - Центр Одеса відгуки (Реабілітаційний центр Діва - Центр Одеса відгуки)
Реабілітаційний центр Діва - Центр Одеса відгуки
ОляД Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Реабілітаційний центр Діва - Центр Одеса відгуки


Мені потрібен хороший реабілітаційний центр. Хочу позбутися ігроманії. Багато чула хорошого про реабілітаційний центр Діва - Центр. Є люди які там були? І як?
 
БодяГ Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Я проходив реабілітацію в Дива - Центрі. Мені там допомогли позбутися наркозалежності. Відмінний результат. Я став мислити і жити зовсім по іншому. Величезна подяка всім хлопцям з реабілітаційного центру.
 
ЛізаЖ Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 24
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені допомогли повністю змінити своє життя в реабілітаційному центрі Діва - Центрі. Тепер я живу без фобій і залежностей. У мене немає більше ігроманії. Тепер я живу щасливо і вільно. Дякую всім хлопцям з центру, а особливо психологам. Ви найкращі.
 
МаняГ Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені допомогли позбутися алкоголізму в реабілітаційному центрі Діва - Центр. Тут працюють чудові хлопці всі фахівці. Тепер я веду правильний спосіб життя і він мені подобається. Я стала займатися спортом. Я сильна і здорова людина. Велике спасибі всьому колективу Дива - Центру за допомогу і віру в результат.
 
ГришаЛ Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже вдячний кожному фахівцю в реабілітаційному центрі Діва - Центр. Мені хлопці допомогли позбутися наркозалежності. Тепер я зовсім інша людина. Я став мислити, а головне жити по іншому. Величезна подяка всім за допомогу.
 
ЛюдаА Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороший реабілітаційний центр Діва - Центр. Хлопці змогли позбавити мого чоловіка від алкоголізму. Велике спасибі всьому колективу Дива - Центру. Всі великі розумнички. Рекомендую звертатися в цей центр, вони найкращі.
 
ЄгорЛ Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Моє життя повністю змінилося на краще завдяки реабілітаційному центру Діва - Центр. Я перестав бути спайсозалежним. Велике спасибі психологам центру. Я став зовсім іншою людиною. Хлопці ви найкращі.
 
БогданЯ Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Мене позбавили ігроманії в реабілітаційному центрі Діва - Центр. Я став вільною людиною без будь-яких фобій. Тепер я став щасливим. Величезна подяка і повага. Я рекомендую звертатися в реабілітаційний центр Діва - Центр.
 
ЛадаК Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Дійсно дуже хороший реабілітаційний центр. Там мені допомогли позбутися ігроманії. Жити стало набагато легше. До цього зверталася в інші центри, але безрезультатно.
 
ІванФ Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Я ніяк не міг позбутися алкоголізму. Це була величезна проблема. Слава богу, що вчасно звернувся по допомогу в Діва-Центр. Психологи там - найкращі фахівці. Спасибі їм величезне.
 
ГлашаК Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу повести чоловіка алкоголіка в цей реабілітаційний центр Діва - Центр. Хлопці, будь ласка, напишіть, де він розташований. Заздалегідь дякую.
 
ОляД Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Усе-таки правду говорили про Дива - Центр. Спасибі всім велике за відгук! Тепер хочу попросити у вас адресу і номер.
 
БогданЯ Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
ГлашаК, ОляД, із задоволенням надам вам усю необхідну інформацію. Діва - Центр знаходиться за адресою вул. Відважних 1/6. Директор Ігор Коваленко. Його номер телефону - 0976800008
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Наркологія » Реабілітаційний центр Діва - Центр Одеса відгуки (Реабілітаційний центр Діва - Центр Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: