Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Сімейний лікар » Сімейні лікарі Одеси відгуки (Сімейні лікарі Одеси відгуки)
Сімейні лікарі Одеси відгуки
Мідея Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Сімейні лікарі Одеси відгуки


Добрий день, ми в Одесі зовсім не давно і шукаємо толкового сімейного лікаря. Можете порадити?
 
Барбара789 Повідомлення # 2
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 218
Репутація: 0
Статус: Offline
Я можу рекомендувати сімейного лікаря Левіну Людмилу з клініки Лікаріум. Вона завжди дуже уважно ставиться до своєї роботи. Була на прийомі в неї не вперше. Дуже ввічлива і грамотна. Знає свою роботу на відмінно.
 
Леонтія78 Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Я лікувалася у Левіної, і вважаю її справжнім професіоналом. Для цього є причини, по-перше, вона одразу стала прискіпливо вивчати мій стан, а по-друге, лікування правильно підібрала і вилікувала в найкоротші терміни. Це точно достатній показник. Людмила Миколаївна дуже відповідальна і сумлінна, вона віддана справі людина.
 
Stella73 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний фахівець, спостерігаюся у Людмили Миколаївни. Професіоналізм, компетентність, чуйність, ретельне вивчення проведених обстежень і призначення лікування та препаратів з урахуванням наявних захворювань - усі ці якості притаманні лікарці Левіній.
 
Myasnikovvva Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий, грамотний лікар. Завжди в гарному настрої, великий професіонал своєї справи. Дуже приємно, що в клініці є такі фахівці.
 
Nino0o Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший лікар. Я хворію рідко, але все ж бувають ситуації, коли потрібно звернутися до фахівця. Людмила Миколаївна відмінно діагностує і лікує не тільки симптоми, а й саму першопричину. Це мені в ній найбільше подобається.
 
Майя1976 Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Була на прийомі у Левіної Людмили, дуже сподобалася лікарка. Ретельно обстежує, до кожного індивідуальний підхід і небайдуже ставлення. Побільше б таких лікарів, компетентних і душевних.
 
Odesseya12 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Людмила Левіна - уважний лікар, привітний. Детально розпитує, добре підбирає ліки для лікування.  Дуже її рекомендую!
 
Kristy12 Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Професіонал своєї справи, навіть під час візуального огляду може виявити хвороби, які були підтверджені аналізами завчасно. Потрапила одразу в точку в усьому під час первинного огляду. Рекомендації дуже корисні, лікарка заслуговує на повагу та довіру. Я прямо здивована, що є такі сімейні лікарі, як Людмила Миколаївна.
 
Неллі75 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Поділіться зі мною контактним телефоном лікарки Левіної?
 
Myasnikovvva Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88 - адміністрація клініки Licarium.
 
Aisun5 Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Найуважніший і найтурботливіший лікар! Поставила на ноги всю сім'ю.
 
Мідея Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за ваші рекомендації!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Сімейний лікар » Сімейні лікарі Одеси відгуки (Сімейні лікарі Одеси відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: