Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Олександр Миколайович Колосов відгуки (Олександр Миколайович Колосов відгуки)
Олександр Миколайович Колосов відгуки
Амірам0276 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Миколайович Колосов відгуки


Хочеться дізнатися про уролога Колосова Олександра Миколайовича з МКЛ № 10. Що можете сказати з приводу цього фахівця? Чи зміг допомогти він вам? Які будуть ваші рекомендації про цього фахівця?
 
Avaz Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Миколайович дуже доброзичливий, грамотний, після прийому я отримав призначення на лікування. Хороший індивідуальний підхід. Рекомендую!
 
Тихон Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
З упевненістю можу сказати, що Колосов О.М. - це лікар з великої літери. Дуже уважний, добрий, компетентний у всіх питаннях, що стосуються його спеціальності і не тільки. Завжди ставиться з розумінням і повагою до своїх пацієнтів, що важливо в наш час. Дуже вдячний і радий, що є такий порядний лікар.
 
Dann265 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Через певні обставини мені довелося звернутися до лікаря цього профілю. Прийомом залишився повністю задоволений, лікар поводився дуже тактовно і професійно. Олександр Миколайович взяв необхідні аналізи, призначив дієве лікування, яке дало позитивний результат.
 
Нільс Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосов О.М. чудовий лікар із професійним підходом до справи. Грамотний, відповідальний і переконливий лікар. Пояснює все найпростішою мовою. Рекомендую цього уролога.
 
Leopard Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Професіонал своєї справи, за два прийоми виявив проблему і призначив лікування, з кожним днем відчуваю поліпшення. У кого виникли проблеми, раджу цього лікаря, він не намагається вам нав'язувати непотрібні сеанси, тим більше здавати аналізи, які не відповідають симптомам.
 
Дикон Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідування лікаря такої кваліфікації завжди викликає в мене сум'яття, але Олександр Миколайович провів прийом бездоганно. Дуже багато розповідає, відповідає на абсолютно всі запитання, що свідчить про його професіоналізм. Розвіяв купу сумнівів і забобонів. Рекомендую 1000%.
 
Barchop Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Професіонал своєї справи, все пояснює доступно, моментально визначає проблему, без сумнівів ставить правильний діагноз і виписує гідне лікування.
 
Митька Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Миколайович викликає прихильність до себе, на прийомі не було замудрених фраз. Щодо операції лікар справжній ювелір. Операція була зроблена швидко, безболісно, якісно (шов дуже маленький і акуратний). Після процедури не було жодних ускладнень.
 
Heraclius Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Я звернувся до Олександра Миколайовича за рекомендацією знайомого. Довго сумнівався щодо операції, але, поговоривши з лікарем, зважився і не пошкодував. Життя після проведеної процедури стало набагато комфортнішим. Сама операція пройшла швидко, дуже розташувала обстановка під час процедури. Тим, кому необхідна циркумцизія, я однозначно рекомендую Колосову О.М.
 
Джозеф Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете дати контактну інформацію про Колосова О.М.
 
Дикон Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Миколайович працює в 10-й лікарні на Малиновського 61, телефон 0967424737.
 
Bahram Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Уміння знаходити підхід до будь-якого пацієнта, оперативність у постановці діагнозу, грамотне призначення лікування. Олександр Миколайович Колосов - лікар від Бога.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Олександр Миколайович Колосов відгуки (Олександр Миколайович Колосов відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: