Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Урологи хірурги Одеса відгуки (Урологи хірурги Одеса відгуки)
Урологи хірурги Одеса відгуки
Nnadezhdaa Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 156
Репутація: 0
Статус: Offline
Урологи хірурги Одеса відгуки


Усім доброго часу доби, цікавить уролог. Потрібні рекомендації щодо грамотного лікування. Залиште контакти найкращого лікаря в місті, на основі вашого досвіду.
 
Lilnas Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Я точно знаю лікаря, який на 100% найграмотніший у цій спеціалізації і можу його сміливо рекомендувати - це Колосов Олександр Миколайович.
 
Ruslan78 Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Був на прийомі у лікаря-уролога Колосова О.М. Дуже грамотний лікар, все дуже доступно пояснив, допоміг розібратися в проблемі.
 
Allright Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
А я можу порекомендувати вам уролога Колосова О.М.- професіонал! Усі дії точні й делікатні. Максимально безболісно проводить ситуативні маніпуляції, уважний до пацієнта.
 
Kover59 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний фахівець! Дуже чуйний і добрий, свою роботу робить на відмінно! Здоров'я такому лікарю! Дуже вдячна йому і багато, багато моїх рекомендацій!
 
Max_6 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Миколайович - найкращий уролог у місті! Робив мені дві операції, професіонал своєї справи, добрий, чуйний і уважний лікар, лікар від Бога.
 
Ed1k Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Професіонал високого рівня, знає і любить свою справу.  Дуже вдячний Олександру Миколайовичу за лікування, увагу, порятунок від каменів!
 
Zakhar Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Я до Олександра Миколайовича звертався не один раз і мені подобається, як якісно і добре він проводить прийоми. Ставлення відповідні, нормальне, як і повинно бути у лікаря. У плані рекомендацій і призначень, теж усім задоволений.
 
AnNna Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Потрібна консультація уролога, залиште контакти цього лікаря?
 
Darwin Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосов Олександр працює в лікарні на Малиновського, зателефонувати можете за номером 0967424737
 
Collapse Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочеться подякувати всім, рекомендації дійсно хороші!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Урологи хірурги Одеса відгуки (Урологи хірурги Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: