Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Лікарі нутриціологи Одеса відгуки (Лікарі нутриціологи Одеса відгуки)
Лікарі нутриціологи Одеса відгуки
Капітоліна Повідомлення # 1
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 178
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікарі нутриціологи Одеса відгуки


Дівчата, у кого є досвід схуднення у нутриціологів? Хто досяг результатів? До кого рекомендуєте звернутися?
 
Наталія Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені сподобалося худнути з Катериною Кузьміновою, і шлунок привела до ладу, і вагу - 12 кг, і правильно навчилася харчуватися, причому не голодуючи і не сидячи на дієтах.
 
Шура1990 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Доктор Кузьмінова дала чудові поради щодо харчування і здоров'я. Я стала більш усвідомлено ставитися до того, що я їм, скільки я їм і коли. Тепер у мене в голові є система як правильно харчуватися без насильства над собою.
 
Аріадна Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Основна мета звернення до Катерини Кузьмінової, яку я перед собою ставила, була виробити звичку правильно і регулярно харчуватися. З моїм завантажений графіком це практично було не реально. Катерина допомогла мені сформувати зручний графік харчування, розібрала основні помилки, урізноманітнила моє меню, і найголовніше допомогла вилучити з раціону шкідливі продукти, замінивши їх кориснішими аналогами. Мені це дуже допомогло знизити вагу.
 
Гноєва Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 168
Репутація: 0
Статус: Offline
Я можу рекомендувати Решетник Катерину. Приємний в усіх відношеннях фахівець. За результатами аналізів з нею обговорили напрямок роботи щодо усунення дефіцитів і коригування харчування. Мені дуже сподобалося вже є перші результати.
 
Еда Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 149
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені Катерина Володимирівна допомогла налагодити проблеми зі шлунково-кишковим трактом, спочатку призначила певний вид аналізів, які ви можете зробити в будь-якій клініці, потім пролікувала і склала меню під мої вподобання, що призвело до очікуваного результату - 10 кг.
 
Грейс Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже задоволена фахівцем.  Решетник О.В. справжній професіонал. Моїм завданням було налаштувати правильне харчування: з урахуванням віку, гастриту, без голодувань і окремого готування тільки для себе. Скинути хотілося не дуже багато. Просто набридла ця вічна боротьба з голодом і страх кожного з'їденого зайвого шматка. Результатом задоволена.
 
Ноябрина Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Річ у тім, що за проблеми зі щитоподібною залозою скидання ваги практично неможливе: метаболізм стоїть, набряклість. Катерина налаштувала мене на такий лад, що не обмежуючи себе, балансуючи правильним раціоном, я за 5 місяців скинула кілограми, та ще й відновила вітамінний баланс.
 
Раміна Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, дайте номери телефонів цих фахівців?
 
Еда Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 149
Репутація: 0
Статус: Offline
Решетник Катерина Володимирівна, консультує онлайн, телефон 0636093278.
 
Наталія Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Кузьмінова Катерина Валеріївна, клініка Доктор Благо Плюс, вулиця Дмитра Донського 2а/7, телефон 0931536900
 
Капітоліна Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 178
Репутація: 0
Статус: Offline
Вдячна всім, що відгукнулися на моє прохання.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Лікарі нутриціологи Одеса відгуки (Лікарі нутриціологи Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: