Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Нутриціологи Одеси відгуки (Нутриціологи Одеси відгуки)
Нутриціологи Одеси відгуки
Lilnas Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Нутриціологи Одеси відгуки


Шукаю фахівця з правильного харчування. У мене алергія на багато продуктів, потрібно скласти меню, в яке входили б усі поживні елементи. Можете порекомендувати такого фахівця?
 
mirra Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Раджу звернутися до Кузьмінової О.В. - чудовий фахівець. Зверталася як до фахівця з правильного харчування. Результат не змусить себе чекати! Рекомендую! Також можу рекомендувати Решетник Катерину у неї добре розроблена програма правильного харчування.
 
малвіна Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина Валеріївна - чудовий лікар! Я зверталася з проблемою нестачі заліза та інших мікроелементів. Катерина Валеріївна уважна, компетентна, склала комплекс правильного харчування. Результат чудовий!
 
Solnyshko57 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина Решетник допомогла мені позбутися зайвої ваги в режимі правильного харчування. Скинула вагу швидко й легко. Скинула 10 кілограмів за два місяці. Просто правильно харчувалася і займалася в спортзалі. Мені було складено меню за калоріями, з якого я могла обирати сніданки, обіди, вечері та перекуси. Я за все щиро вдячна!
 
Iren4 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Уважний фахівець доктор Кузьмінова, довго підбирав такого лікаря, була у Дерев'янко і Степанюк, але вони проблему не вирішили.   Катерина Валеріївна дуже швидко прорахувала мій раціон, результат побачив уже через тиждень. Було важко побороти себе, раніше в їжі собі не відмовляв і їв одні делікатеси. З часом звик до здорового харчування, ваги все більше тішили мене. І не думала, скільки не потрібного, і непотрібного я їм. Результатом задоволена!
 
Bogddd Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Я прийшла до Решетник Катерини з проблемою дефіциту заліза в організмі. Дуже уважний і чуйний лікар, справжній професіонал своєї справи! Я здала потрібні аналізи, і на підставі їх було складено правильне і потрібне меню, добавки, а також вітаміни. Результат був прекрасний за станом здоров'я, а також за медичними показниками!
 
Barbara0 Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
2 місяці тому звернувся до Катерини Валеріївни з проблемою зайвої ваги, хронічною втомою та купою інших супутніх симптомів. Раніше неодноразово намагався схуднути за допомогою лікарів Литвинової та Дерев'янка і самостійно, рахував калорії, обмежував себе в їжі, але весь час почувався голодним, вага зникала, але траплялися часті зриви й набір ще більшої ваги. В останній рік на тлі стресу дуже погладшав і зрозумів, що далі вже так не можна. І ось мій підсумок через 2 місяці лікування - 9 кг, мені підібрали харчування так, що я не відчуваю болісного почуття голоду, кілограми йшли начебто без особливих зусиль, знизився тиск, почуваюся значно бадьоріше, мізки почали краще працювати. Звісно, мені ще є над чим працювати, але я вперше повірив в успіх і що можна нормалізувати свою вагу і не тільки.
 
Tanyaaa Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Катерини Валеріївни з метою скинути вагу і результат не змусив на себе чекати, за 2 місяці на вагах - 12 кілограм. Я дуже задоволена результатом, фахівець "вогонь", усім раджу!
 
Lilnas Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть у якій клініці приймає Катерина Валеріївна і яка вартість прийому?
 
Solnyshko57 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина Валеріївна приймає в клініці Доктор Благо Плюс на Дмитра Донського. Вартість консультації з готовими аналізами - 3000 грн, до неї входить: консультація; розбір аналізів (готових); призначення лікування; план харчування на місяць; план тренувань; література з рецептами правильного харчування; рекомендації для правильного способу життя; контроль динаміки раз на два тижні й консультація щодо закріплення отриманих знань ЗСЖ - 2000 грн, до неї входить: консультація; план харчування на два тижні; рекомендації.
 
Мартаа Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете дати номер телефону лікарки Кузьмінової та нутриціологині Решетник?
 
Barbara0 Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Ловіть: 0931536900 Катерина Кузьмінова
0636093278 - Решетник Катерина.
 
Snoww Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудові фахівці. Дуже допомогли схуднути, комплексний підхід саме до мого організму. Раджу. Працюють професійно і якісно.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Нутриціологи Одеси відгуки (Нутриціологи Одеси відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: