Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Кращий гінеколог акушер 7 пологовий будинок Одеса (Кращий гінеколог акушер 7 пологовий будинок Одеса)
Кращий гінеколог акушер 7 пологовий будинок Одеса
Бертіна Повідомлення # 1
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Кращий гінеколог акушер 7 пологовий будинок Одеса


Доброго дня форумчани! Стою на обліку за місцем проживання у 8-й ж/к, буду народжувати в 7-му пологовому будинку. Послухала знайомих, які там народжували, залишилися задоволені, тим більше він після ремонту. Переконали мене ще рідні, що в будь-якому пологовому будинку є хороший фахівець, тільки треба його знайти. Підкажіть до якого фахівця краще звернутися?
 
Myasnikovvva Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Вела вагітність і пологи в Олександра Ілліча Подоляна із сьомого пологового будинку. Залишилася дуже задоволена професійною роботою і супроводом у будь-який час протягом усієї вагітності. Пологи пройшли чудово. Рекомендую однозначно.
 
Іванка66 Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж можу порекомендувати Олександра Ілліча. З ним ми народжували двічі. Обидві мої доньки з'явилися на світ завдяки його роботі. Причому різниця у дітей 15 років.
 
Stella73 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Народжувала в Олександра Ілліча, пологи трохи передчасні, ЕКС. Провів операцію чудово, з ним не страшно, наскільки це взагалі можливо. Шви прекрасні, якщо піду ще, то тільки до нього.
 
Mmiillaannaa Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
У листопаді з'явився наш малюк. Приймав пологи Олександр Ілліч Подолян. Хочу відзначити професіоналізм лікаря, чуйне ставлення до породіллі, спокій і тактовність. Пологи були другі, тому був уже досвід, страхи і побажання. Все це обговорили на першій консультації, побажання врахували під час пологів. З лікарем я не помилилася і вам раджу!
 
Nino0o Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені хочеться порадити чудового акушера Полюлях О.А. з пологового будинку №5.  Я шалено вдячна за те, що легко змогла народити на світ моє маленьке диво, без почуття страху і переживань! Все було саме так, як я і мріяла. Спокій, зосередженість і розуміння того, що все пройде під контролем професіонала.
 
Odesseya12 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж народжувала в Оксани Анатоліївни, знаю вона найкраща в цьому пологовому будинку!
 
Nnadezhdaa Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 156
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталася до Оксани Полюлях за порадою знайомої і ні крапельки не пошкодувала про це. Пологи моєї мрії втілилися в реальність, завдяки Оксані Анатоліївні, її підтримці та дбайливому ставленню під час обстежень і безпосередньо самих пологів!
 
Jenny77 Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Знаю не з чуток, а на особистому досвіді, що Полюлях О.О. та Подолян О.І. найкращі акушери міста, до яких не страшно звернутися.
 
KoltsunIrina Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете залишити контактні телефони цих акушерів?
 
Odesseya12 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Оксана Анатоліївна - 097-354-00-73.
 
Myasnikovvva Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
0960390029, 0667225294 - акушер Подолян.
 
Marichka8 Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже рекомендую обох акушерів! Дівчатка, навіть не сумнівайтеся, ви будете в надійних руках!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Кращий гінеколог акушер 7 пологовий будинок Одеса (Кращий гінеколог акушер 7 пологовий будинок Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: