Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Кардіологія » Кардіолог Одеса Таїрова (Кардіолог Одеса Таїрова)
Кардіолог Одеса Таїрова
Кларисса Повідомлення # 1
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Кардіолог Одеса Таїрова


Доброго ранку! Цікаво знати, які кардіологи у нас у місті найкращі? Хочеться почути вашу позицію про таких лікарів.
 
КазаковаМіра Повідомлення # 2
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 403
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідувала багатьох, але мені не вдалося знайти правильного лікаря. При варіанті, що ви володієте даними про такого фахівця, який вам допоміг, порадьте.
 
ХристинаМалих Повідомлення # 3
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 401
Репутація: 0
Статус: Offline
Хотілося б дізнатися з перших рук, які лікарі нині найпрофесійніші, а то я вже давненько в пошуку і мої оцінки не втішні.
 
Дорофея Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу висловити заперечення з вищевказаною думкою, бачила, у нас є такий лікар, який на 100% найграмотніший у даній спеціалізації, і я можу його радити, це - кардіолог-аритмолог вищої спеціалізації Сергій Володимирович Павлов.
 
Nnadezhdaa Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 156
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю згодна, лікувалася у лікаря Павлова. Можу відзначити за нього, як за найкращого фахівця в цій сфері. Поставлений мені діагноз міг закінчиться операцією, і все ж за допомогою лікування у доктора Павлова обійшлося благополучно. Можу я його рекомендувати.
 
Юна Повідомлення # 6
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 164
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, Доктор Павлов - це чудовий лікар! Я йому вірю! Мабуть, на сьогоднішній момент, таких лікарів можна підсумувати на пальцях всього однієї руки за все життя. Найголовніші причини радити Сергія Володимировича - це навичка, постійне прагнення підвищувати вміння, а отже, володіння актуальними навичками, а також повне і досконале інформування пацієнта.
 
Есфір Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
У аритмолога Сергія Володимировича Павлова високий рівень кваліфікації, доброзичливе ставлення. Основне від його роботи - блискавичний результат від призначеної терапії. Лікар - грамотний фахівець, не став призначати непотрібних, для мого випадку, обстежень і досліджень. Лікування компетентне. Рекомендую відвідати!
 
Ветта Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний лікар Павлов, майстер своєї справи. Протягом останнього часу звертаюся до нього з різними захворюваннями серця. А основне, що його терапія завжди має сприятливий ефект.
 
Мстислава Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
На мій погляд, найкращий лікар Сергій Володимирович Павлов, він зробив неймовірне - допоміг при артеріальній гіпертензії. Вдячна до глибини душі! Майстер, який постійно розвивається, весь час підвищуючи кваліфікацію. Лікар, який прагне і вміє реально допомогти.
 
Каркуша Повідомлення # 10
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Премногошановні панове, викликав інтерес цей лікар, можете надати контактні дані про цього лікаря?
 
Гавриїла Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 202
Репутація: 0
Статус: Offline
Передаю вам дані - Сергій Володимирович Павлов приймає в клініці "Лікаріум" на Французькому бульварі 60, телефони для запису в клініку 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Дружиніна Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Вірно сказали, що аритмолог Павлов - кваліфікований професіонал в Одесі, знаю на власному досвіді. У цій спеціалізації, крім нього, більше ні до кого піти.
 
Спиридон Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за ваші рекомендації!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Кардіологія » Кардіолог Одеса Таїрова (Кардіолог Одеса Таїрова)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: