Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Хороші урологи Одеса відгуки (Хороші урологи Одеса відгуки)
Хороші урологи Одеса відгуки
Барбара789 Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 218
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороші урологи Одеса відгуки


Шукаю дуже грамотного уролога, тата потрібно проконсультувати - йому сьогодні у двох різних місцях ледь не протилежні діагнози поставили, причому одні залякали на повну, а інші сказали, що взагалі нема про що турбуватися. Потрібно ще одну думку послухати.
 
Lilnas Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Спробуйте проконсультуватися з Колосовим О.М., на мій погляд, він найрозумніший у місті.
 
Ruslan78 Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосов О.М. - однозначно професіонал! Лікування призначає адекватне, до проблеми підходить із розумінням.  Можу сміливо радити його.
 
Allright Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший лікар Олександр Миколайович! Призначив правильне лікування, яке дійсно допомогло. До цього була в інших лікарів, але проблема не вирішувалася. Призначив усі необхідні обстеження. Не було складнощів у лікуванні. Якщо знадобиться допомога ще раз, обов'язково прийду ще! Також рекомендувала своїм знайомим і вони залишилися задоволені.
 
Kover59 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Грамотний, уважний, дуже тактовний і розуміючий лікар.  Колосов О.М. - чудовий лікар. Вдячний йому за професіоналізм, доброту і невичерпний оптимізм і приголомшливий ефект від лікування.
 
Max_6 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосов Олександр Миколайович, знає свою справу. Рекомендую лікаря! Добрий і уважний. Якщо раптом буде потрібна допомога, піду тільки до нього і вам раджу!
 
Ed1k Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар. Від лікування, яке призначив Олександр Миколайович, ефект відчула практично відразу.
 
Zakhar Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Чоловік був у Олександра Миколайовича на первинній консультації і відразу отримав професійну допомогу. Лікар уважно його вислухав, оглянув, призначив лікування. Покращення після прийому препаратів стали помітні з перших днів. Однозначно, тепер, якщо щось трапиться, відразу будемо звертатися до нього.
 
AnNna Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу дізнатися номер телефону цього лікаря?
 
Darwin Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосов Олександр Миколайович - 0967424737.
 
Collapse Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікувався у Колосова Олександра, результат перевершив усі мої очікування!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Хороші урологи Одеса відгуки (Хороші урологи Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: