Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Найкращі ортопеди стоматологи Одеса (Найкращі ортопеди стоматологи Одеса)
Найкращі ортопеди стоматологи Одеса
Апрелія Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращі ортопеди стоматологи Одеса
 


Добрий вечір! Я шукаю хорошого стоматолога-ортопеда і хотів би попросити у вас поради. У мене є деякі проблеми із зубами, і мені потрібен досвідчений ортопед, який може допомогти вирішити цю проблему. Порекомендуйте до кого краще звертатися?
 
Кочетков Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Ніколи більше не піду до стоматолога Глущенкова О.В.! Він не тільки зробив мені жахливий протез, який постійно випадав, а й виставив за нього непомірну ціну. Я відчував, що він не зацікавлений у моєму комфорті, його єдина мета була вичавити з мене якомога більше грошей. Результат був огидним, і я дуже розчарований.
 
Astrid Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж можу підтвердити, що Глущенков не тільки використовував дешеві матеріали для мого протеза, а й встановив його так недбало, що я відчував постійні болі й роздратування. Коли я спробував обговорити проблему з ним, він просто відмахнувся і сказав, що це нормально. Нікому не раджу зв'язуватися з ним!
 
Анжела38 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Жахливий досвід зі стоматологом Стеценком А.В! Він зробив мені протез, який одразу почав відпадати. Довелося звертатися до Дизика Є.О., щоб виправити його помилки. До того ж, якість матеріалів була низькою, протез швидко зносився. Не рекомендую цього протезиста, витратила багато грошей на поганий результат.
 
Ясміна Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
Після безлічі невдалих спроб знайти хорошого стоматолога, я нарешті знайшов Дизика Євгена Анатолійовича. Порівнюючи його роботу з іншими фахівцями, розумієш, що він - найкращий!
 
Цефас Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович - справжній професіонал у своїй галузі! Дуже задоволений результатом протезування, яке він провів для мене. Уміння і творчий підхід Євгена Анатолійовича призвели до того, що мої нові зуби мають ідеальний вигляд, а посмішка стала моєю головною фішкою.
 
Горбань Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вже кілька років звертаюся до Євгена Анатолійовича для протезування і щоразу залишаюся вражений його професіоналізмом і доброзичливим ставленням. Він чудово розуміє всі потреби пацієнта і знаходить оптимальне рішення. Дякую за ваше терпіння і турботу!
 
Ава Повідомлення # 8
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 238
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович - винятково досвідчений і компетентний стоматолог-протезист. Процес протезування пройшов гладко і безболісно, а результати перевершили всі мої очікування. Я рекомендую його всім, хто шукає якісні стоматологічні послуги.
 
Nastua07 Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки Євгену Анатолійовичу я знову посміхаюся з упевненістю! Він приділяє увагу кожній деталі, що робить його роботу ідеальною. Відмінний фахівець, відмінні результати!
 
Агафонова Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
З Євгеном Анатолійовичем я забув про свої проблеми із зубами. Він вирішує всі питання оперативно і результати його роботи бездоганні. Відмінний фахівець і чудова людина!
 
Ніна22 Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Учасники форуму! Можете залишити координати цього стоматолога.
 
Nastua07 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович працює в клініці Тріодент - головним лікарем, контактний телефон - 0677003055.
 
поліна35 Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вдячний Євгену Анатолійовичу за його чудову роботу і турботу про пацієнтів. Він завжди намагається допомогти і зробити все можливе для комфорту пацієнта. Рекомендую його всім, хто потребує стоматологічної допомоги.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Найкращі ортопеди стоматологи Одеса (Найкращі ортопеди стоматологи Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: