Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Судинний хірург Одеса Малиновський район (Судинний хірург Одеса Малиновський район)
Судинний хірург Одеса Малиновський район
Zhanna072 Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 209
Репутація: 0
Статус: Offline
Судинний хірург Одеса Малиновський район


Всіх вітаю, мені потрібен судинний хірург, який приймає в Малиновському районі. Підкажіть мій діагноз хвороба Бюргера? Залиште контакти розуміючого фахівця ґрунтуючись на досвіді або відгуках близьких.
 
25Tatyana Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
Я знаю таких лікарів - це Залевський Д.М. і Чайка М.А., вони ідеально розбираються в судинній хірургії.
 
55Charlie Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, оперувалася у Залевського Д.М., він усунув мені складну родимку на оці прямо в міжвійськовій зоні! Приголомшливий фахівець, дуже чуйний і життєрадісний, з професійним підходом.
 
5Мила5 Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Проходив складне хірургічне лікування. Дмитро Михайлович належить до лікарів від Бога. Висококласний фахівець, справжній лікар і прекрасна людина.
 
7Popova6 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Оперували родича на предмет аневризми черевних артерій.  Чайка Михайло Олександрович - лікар від Бога! Золоті руки хірурга! Давно не зустрічали такого уважного, грамотного лікаря, доброго, з дуже позитивною енергетикою! Професіонал із великої літери.
 
1Jonny Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороший лікар. Уважний і професійний. Скажу одне, як про хірурга - руки ростуть звідки треба. Дуже рекомендую Чайку М.О.
 
ЗлатаЗ Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Дмитром Михайловичем залишилася задоволена. Працює професійно. Я всім рекомендую цього лікаря!
 
Віталіна Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Проходила лікування у Михайла Олександровича, залишилася задоволена! Лікар із золотими руками. Рекомендую!
 
Флоріана Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Залевський Дмитро Михайлович, 2-ге хірургічне відділення Медіна на Пастера 9, особистий телефон 0971039911
 
QuinnAnna Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 156
Репутація: 0
Статус: Offline
Чайка Михайло Олександрович, працює в лікарні №10 на Малиновського 61а, телефон 0976447223
 
9Жанна9 Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Вдячна, що залишили такі розгорнуті коментарі.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Судинний хірург Одеса Малиновський район (Судинний хірург Одеса Малиновський район)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: