Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Найкращий психотерапевт Одеса (Найкращий психотерапевт Одеса)
Найкращий психотерапевт Одеса
Розочка Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 254
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий психотерапевт Одеса


Важке розлучення з чоловіком призвело до апатії.  Підкажіть фахівця, з яким я можу проконсультуватися з цього приводу.
 
Викусся Повідомлення # 2
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу порекомендувати Козлова Яна Леонідовича і Гончарову Тетяну Сергіївну, як грамотних психологів, вони допомогли багатьом моїм знайомим.
 
Ніла Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Я була на прийомі у Яна Козлова двічі. Він показав себе як кваліфікований фахівець, який може терпляче вислухати і ввічливо, але докладно відповісти на скарги і питання.  Розмовляти з ним дуже приємно. Рекомендую
 
Маріанна Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна - видатний психолог, і я радий поділитися своїм позитивним досвідом роботи з нею. Коли я вперше звернувся до Тетяни Сергіївни по допомогу, я був у стані емоційного та психологічного розчарування. Однак, завдяки її уважності, професіоналізму та емпатії, я швидко відчув себе комфортно і в безпечній обстановці.
 
Нана Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Все було, дуже круто і професійно. Я в захваті! Дуже якісна терапія, Тетяна Сергіївна перевищила всі мої очікування!
 
Мімозаа Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Ефективне лікування. Ян Леонідович розібрав мої питання, знайшли корінь проблеми.  Спеціаліст своєї справи, всім рекомендую.
 
Психея Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Дайте контакти Тетяни Сергіївни?
 
Ніла Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Гончарова Тетяна Сергіївна проводить сесії онлайн через ватсап, вайбер, телеграм - 0987000260.
 
Флора Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, як можна записатися на прийом до Яна Леонідовича?
 
Нана Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
З Яном Леонідовичем можна зв'язатися за номером телефону - 093 5727387, приймає він у клініці Лікаріум.
 
Пончик Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже грамотний фахівець у плані психотерапії. Ефект уже від одного відвідування. До цього ходив до психолога рік, розмовляли про дитячі травми тощо і жодного толку. Настійно раджу відвідати Яна Козлова.
 
Розочка Повідомлення # 12
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 254
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім спасибі за відгуки. Була на консультації у Яна Леонідовича, дійсно грамотний фахівець.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Найкращий психотерапевт Одеса (Найкращий психотерапевт Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: