Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Наркологія » Реабілітація для наркоманів Одеса ціна (Реабілітація для наркоманів Одеса ціна)
Реабілітація для наркоманів Одеса ціна
ЕдаГ Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Реабілітація для наркоманів Одеса ціна


Моєму чоловікові потрібна реабілітація від наркоманії в реабілітаційному центрі. Якщо ви знаєте хороший центр, то напишіть будь ласка.
 
ЛараХ Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Я проходила курс реабілітації від наркоманії в реабілітаційному центрі Діва. Мені допомогли повністю забути про цю проблему. Тепер я інша людина. Реабілітаційний центр Діва працює на благодійній основі.
 
ВоваФ Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій брат проходив реабілітацію в реабілітаційному центрі Діва. Це найкращий реабілітаційний центр. Йому допомогли позбутися наркоманії. Величезна подяка колективу центру за допомогу. Центр Діва працює на благодійній основі, якщо ви хочете, ви можете залишити пожертвування.
 
ЮлькаХ Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Вам треба звернутися в реабілітаційний центр Діва. Це найкращий реабілітаційний центр. Там мій чоловік проходив курс реабілітації від спайсозалежності. Він назавжди позбувся наркоманії. Тепер він інша людина. Велике спасибі реабілітаційному центру Діва за нове життя. Центр працює на благодійній основі.
 
ІраФ Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вам рекомендую звернутися в реабілітаційний центр Діва. Я там проходила повний курс реабілітації від наркоманії, а конкретно від солей. Мені допомогли повністю позбутися цієї залежності. Тепер я інша людина. Щодо ціни скажу, що реабілітаційний центр Діва працює на благодійній основі, якщо у вас є можливість, то ви можете залишити будь-який благодійний внесок.
 
МаксГ Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий реабілітаційний центр це Дива. Там проходила реабілітацію моя сестра. Після того, як вона пройшла повний курс реабілітації, вона повністю забула про наркотики. У неї тепер інше життя. Я вам раджу звернутися в реабілітаційний центр Діва.
 
ЗізаЛ Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вам рекомендую звернутися в реабілітаційний центр Діва. Там працюють найкращі психологи. Мій чоловік назавжди забув про наркотики. У нас почалося щасливе і світле життя. Величезна подяка за допомогу реабілітаційному центру Діва. Центр працює на благодійній основі.
 
ЛуїзаФ Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя сестра проходила реабілітацію в реабілітаційному центрі Діва. Їй допомогли забути раз і назавжди про наркотики. Вона повністю змінилася. Велике спасибі хлопцям з центру за підтримку і допомогу. Ви найкращі.
 
ІлляА Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
У реабілітаційному центрі Діва я проходив реабілітацію від наркоманії. Причому абсолютно безкоштовно. Мені допомогли почати життя з чистого аркуша. Тепер я інша людина. У мене нове і життя. Я вам рекомендую звернутися в реабілітаційний центр Діва за допомогою.
 
АлкаГ Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Курс реабілітації від наркоманії я проходила в реабілітаційному центрі Діва. Це найкращий реабілітаційний центр. За допомогою реабілітаційного центру я повністю забула про наркотики. Велика подяка всьому колективу центру за допомогу. Центр Діва працює на благодійній основі.
 
МаняГ Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, будь ласка, де саме знаходиться реабілітаційний центр Діва. Дуже потрібна реабілітація чоловікові від наркоманії. Напишіть, якщо знаєте, номер телефону. Дякую.
 
ЕдаГ Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую всім за допомогу. Ви мені дуже допомогли з вибором центру. Я вас прошу написати адресу і телефон реабілітаційного центру Діва. Дякую заздалегідь. Чекаю.
 
ВоваФ Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Реабілітаційний центр Діва працює на благодійній основі. Він розташований у місті Одесі на вулиці Відважних 1\6. Директор центру - Ігор Коваленко. Телефон 0976800008. Телефонуйте.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Наркологія » Реабілітація для наркоманів Одеса ціна (Реабілітація для наркоманів Одеса ціна)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: