Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Масажист реабілітолог Одеса (Масажист реабілітолог Одеса)
Масажист реабілітолог Одеса
Геннадій Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Масажист реабілітолог Одеса


Була важка спортивна травма, шукаю хорошого масажиста-реабілітолога. Підкажіть до кого краще звернутися?
 
Irinka8 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую Забранського В.В. - кращого реабілітолога в Одесі ви не знайдете!
 
margarett2 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Пройшла курс лікування у Владислава Володимировича і хочу сказати, що у лікаря золоті руки. Дуже дбайливий і водночас грамотний вплив допоміг мені забути про мої занепокоєння зі спиною і шиєю. Півроку приймала всілякі ліки, пройшла всі обстеження і все безрезультатно. А тут походила на комплексне лікування без усяких пігулок і наче заново народилася.
 
Христина Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Потрапили на лікування до Владислава Володимировича разом із чоловіком за рекомендацією знайомої, яку вразив професіоналізм лікаря, його володіння різними методами реабілітації. Ми теж дуже задоволені лікуванням, взаємодією Владислава Володимировича з пацієнтами, його самовіддачею.  Якщо в когось проблеми зі спиною, не чекайте загострень, рекомендуємо чудового, грамотного лікаря!
 
Мері Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже грамотний фахівець. Просто і дохідливо пояснив те, що відбувається з моїм плечем, і що можна зробити надалі, і які лікування варто застосовувати, а чого не варто робити. Був у різних фахівців Битяря Ю., Анненкова Є.В., Колотова А., Владислав Володимирович - єдиний, хто все зрозуміло пояснив. Рекомендую!
 
9Жанна9 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо шукаєте грамотного реабілітолога в Одесі, то вам до Владислава Володимировича. Високопрофесійний фахівець. Прекрасне ставлення до пацієнта і до його проблеми. Пройшла багато фахівців: Коробейникова Ю.З., Анненкова Є.В. у місті з банальною проблемою - біль у плечі, але нормальний і адекватний підхід до проблеми застосував тільки Владислав Володимирович!
 
АліNa Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Роки три тому з'явився біль у спині, який мучив мене щодня. Я звертався до лікарів Авдєєнка і Караджової, але нічого кращого за читання книжок доктора Бубновського мені не призначали. У підсумку вирішив пошукати хорошого фахівця, і радий, що звернувся до Владислава Володимировича.  Він єдиний, який зміг допомогти.
 
поліна35 Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна записатися до Владислава Володимировича?
 
Мері Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Тримайте номери телефонів: 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792
 
zinaaa Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть ще вартість сеансу і де відбувається прийом?
 
margarett2 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Доктор Забранський приймає у себе на Б. Хмельницького 49, у себе вдома. сеанс коштує 500 грн.
 
Афа Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороший лікар, тільки він допоміг мені позбутися постійного болю в спині. Тепер усім своїм знайомим раджу звертатися тільки до Владислава Володимировича!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Масажист реабілітолог Одеса (Масажист реабілітолог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: