Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Костоправ Одеса Малиновський район (Костоправ Одеса Малиновський район)
Костоправ Одеса Малиновський район
Zolotko80 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Костоправ Одеса Малиновський район


Може хто користувався послугами якісного і грамотного костоправа, підкажіть будь ласка.
 
Еда Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 149
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую Забранського Владислава! Періодично він мене, в прямому сенсі, ставить на ноги, дуже добрий, чуйний, лікар з великої літери!
 
АндрійЧудаков Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович дуже допоміг впоратися з моєю проблемою, тоді як лікування у Березовського і Коробейникова не дало очікуваного ефекту. Раджу проконсультуватися з ним.
 
Євпраксія Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Від лікаря в повному захваті. Відмінний фахівець, майстер просто своєї справи. Відразу зрозумів що до чого, виявив причину болю і зробив так, що боліти перестало! Я задоволена.
 
Дєдова Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 162
Репутація: 0
Статус: Offline
Хотілося б сказати, що Владислав Володимирович дуже грамотний і компетентний фахівець. Справу свою знає на відмінно і робить її добре. Крім професійних якостей, я так само відзначив його позитивний настрій і доброзичливе ставлення.
 
Фіма Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Я роками жив на знеболювальних. Ніщо вже не тішило і не бачив надій. Думав наважуватися на операцію на хребет, але трапилося щастя потрапити на прийом до Забранського Владислава. Він усе виправив своїми чарівними і добрими руками. Тепер я можу жити повноцінним життям.
 
Людвіг Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Всього за курс сеансів Владислав Володимирович повністю позбавив болю в спині. Я не зовсім уявляю, як йому це вдалося, але факт залишається фактом. До цього я мучився роками, кожен рух приносив нову хвилю болю, але зараз я вже й забула, що це таке.
 
Розочка Повідомлення # 8
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 254
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислава Забранського мені порадила колега по роботі, оскільки дуже боліла шия, було неприємно повертати голову і нахилятися. І треба сказати, що порадили мені лікаря зовсім не дарма. Свою роботу виконує якісно, і найголовніше - я залишилася задоволена результатом його методик.
 
Емін Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Курс терапії мені дуже допоміг, болі в спині та шиї зійшли нанівець, сподіваюся, ефект збережеться надовго. Ефективність лікування дійсно висока, тут не посперечаєшся.
 
ФомаІванов Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете дати контакти цього лікаря?
 
АндрійЧудаков Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Тримайте: 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792 .
 
Еузебіо Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікувався у Забранського місяці 4 тому, реально допоміг із проблемою, хороші руки. Доктора рекомендую, якщо у вас є скарги на хребет.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Костоправ Одеса Малиновський район (Костоправ Одеса Малиновський район)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: