Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Судинний хірург Одеса Таїрове (Судинний хірург Одеса Таїрове)
Судинний хірург Одеса Таїрове
Таїсія Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Судинний хірург Одеса Таїрове

Шановні форумчани,!  Порадьте грамотного судинного хірурга, у якого самі лікувалися і з хорошими результатами.
 
Саїда Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікувалася в Чайки Михайла, залишилася задоволена. Звернулася з варикозом і виразкою на нозі. Було проведено УЗД і призначено лікування. Минув місяць і моя рана на нозі загоїлася, минули набряки, болі. Він - супердоктор.
 
Клавдія Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Робила склеротерапію, Чайка чудовий лікар - докладно все розповів, пояснив. Минув рік після операції, я рада результату,
 
Галина1994 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
От би всі лікарі були такими! Михайло Олександрович уважно вислухав, оглянув, розповів про всі можливі варіанти лікування, не нав'язував жодних процедур, все по справі! Не кидає своїх пацієнтів навіть після проведеного лікування, це було дуже приємно! Підсумок: красива нога без варикозу.
 
Ростислава Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую Залевського Дмитра Михайловича - лікар із великим досвідом роботи та індивідуальним підходом, він вболіває всім серцем за своїх пацієнтів.
 
Христина Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Робила лазерне видалення вени у Дмитра Михайловича, залишилася дуже задоволеною (дівчатка, не бійтеся, ви в надійних руках), дуже уважний фахівець і дає повну консультацію!
 
Аріна1979 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Я звертався до лікаря Залевського Д.М. Залишився задоволений його уважністю і професіоналізмом. Результат видно відразу після операції. Буду звертатися до нього ще.
 
Персія Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший лікар, лікували мене від лімфостазу в ногах. Його лікування мені допомогло, і зараз ноги не набрякають лікаря, але я вже дуже радий, що він мені допоміг.
 
Вілора Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете дати контакти цих судинних хірургів?
 
Аріна1979 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Залевський Дмитро Михайлович, приймає у 2-му хірургічному відділенні Медіна на Пастера 9, телефон 0971039911.
 
Клавдія Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Чайка Михайло Олександрович, приймає в 10 лікарні на Малиновського 61а, телефон 0976447223
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Судинний хірург Одеса Таїрове (Судинний хірург Одеса Таїрове)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: